ZyXEL Switch’leriyle teknolojiyi yakalayın

'Bilim & Teknoloji' forumunda Siraç tarafından 14 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  ZyXEL Switch’leriyle teknolojiyi yakalayın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  ZyXEL Switch’leriyle teknolojiyi yakalayın

  [​IMG]

  Genişbant erişim çözümleri alanında dünya lideri konumunda bulunan ve ülkemizde de 1 milyonu aşkın ADSL kullanıcısı tarafından tercih edilen ZyXEL, switch ürünleriyle benzersiz ve yüksek performanslı çözümler sunuyor.

  ZyXEL’e özel iStacking ve iManage hizmetiyle rakiplerinden ayrılan ürünler, yeteneklerinin yanı sıra kolay kurulumu ve kalitesiyle de ön plana çıkıyor. ZyXEL switch ürünleriyle bireysel kullanıcılar için olduğu kadar kurumsal kullanıcılar için de zengin alternatifler sunan ZyXEL, birçok ilki ve yeniliği bünyesinde topluyor.
  ZyXEL’e özgü bir yönetim teknolojisi olan iStacking, geleneksel stacking’lerden farklı olan switchleri web ara yüzü ile uzaktan yönetmek isteyen ağ yöneticilerine daha etkili ve esnek çözümler sunuyor. Böylece ağ yöneticilerin emeğinin en etkin şekilde kullanılmasını sağlıyor. ZyXEL’in switch ürünlerinde yer alan iManage hizmetiyse, yönetim maliyetlerini azaltarak kullanıcıların ürünün sadece satın alma sürecinde değil kullanım aşamasında da memnuniyetlerinin devam etmelerini sağlıyor. Öte yandan ZyXEL, XGS-4528F, XGS-4728F modellerinin sahip olduğu 24 portunun hem bakır hem de fiber olarak kullanılabilmesiyle de kullanıcıyı bir ilkle tanıştırıyor.
  Switch ürünleriyle son kullanıcılara tak çalıştır kadar kolay kurulum sunarak teknolojiyi daha esnek uygulama fırsatı veren ZyXEL, kurumsal projelerde de öne çıkıyor. ZyXEL en son teknoloji ve standartları barındıran ürünleriyle yüksek performanslı çözümler sunuyor. Bunlardan biri olan PoE (Power over Ethernet) teknolojisi elektrik hatlarının olmadığı noktalarda cihazların ethernet portu üzerinden beslenerek çalışabilmesini sağlıyor. Böylece elektrik yüzünden daha önceden ulaşılamaz denen pek çok noktada proje gerçekleştirilmek artık mümkün olabiliyor.
  ZyXEL switch ürünleriyle ev kullanıcısından internet servis sağlayıcılarına hatta telekom altyapılarına kadar uzayıp giden geniş bir yelpaze için çözüm üretiyor. Böylece tüm noktalarda kullanıcılara esneklik ve işlerlik kazandırıyor. Ürünlerinin fiyat performans oranlarıyla da dikkat çeken ZyXEL, modüler şaseye sahip MS-7206F switch ile üst segmentteki markalara güçlü bir alternatif oluşturuyor. ZyXEL switch ürünleri günümüzün yüksek hızlı hizmet veren Metro Ethernet’e uygun fiber hatlarını desteklemesinin yanı sıra GBit Ethernet’li ürünlerde yerel ağlarda da üzerine düşeni fazlasıyla yerine getiriyor. Metro Ethernet kullanımları için özel üretilmiş modelleri ile switch olmanın ötesinde özellikler sunarak ZyXEL farkını kullanıcılarına hissettiriyor.
  ZyXEL Türkiye ofisindeki teknik ve satış ekibi, güçlü bayi ağıyla ihtiyaçlarınızı projelendirip ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaya devam ediyor. Proje aşamasında verdiği destekle müşterilerinin yanlış modelleri seçmesini, yanlış mimarileri kullanmasını da önlüyor. ZyXEL kalitesi, fiyatları ve verdiği destek ile bir switch’den beklentilerinizi yükseltiyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - ZyXEL Switch’leriyle teknolojiyi Forum Tarih
ZyXEL ADSL Modem Full Cd ADSL Modem Driver 4 Ağustos 2009
Kablosuz (Wireless) Adsl Modeme Şifre Koymak (Zyxel, AirTies Markalar İçin) Donanım ve Yazılım Sorunlarınız 4 Haziran 2009
Zyxel Prestige P660RU Driver indir Diğer Driverlar 17 Mayıs 2009
ZYXEL G-220 v2 Usb Wireless Driverı Usb Wireless Ürünler 7 Mayıs 2009
ZyXEL P-660RU-T1 v2 Modem Driver ADSL Modem Driver 7 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş