ZwCAD 2008i Standart Download

'Y-Z' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  ZwCAD 2008i Standart Download konusu ZwCAD 2008i Standart Download

  Tanıtım:
  IntelliCAD 6 tabanlı olan ZwCAD mimarların, mühendislerin, tasarımcıların ve DWG biçimli çizim yapan tüm profesyonellerin akıllı seçimidir. Çizim yapan her sökterdeki kişi, kurum ve kuruluşlar için oldukça cazip fiyatı ile En iyi CAD alternatifidir.

  ZwCAD'nin tabii dosya biçimi DWG'dir, böylece mevcut bir DWG dosyası açıldığında biçim dönüştürülmesi ve veri kaybı yoktur. ZwCAD yüksek düzeyde AutoCAD komut seti uyumludur, bu uyumluluk aynı zamanda program uygulamaları AutoLISP ve ADS için de geçerlidir. Bu her türlü alışkanlıklarınızla DWG dosyalarınızı bildiğiniz AutoCAD komutları ve uygulamaları ile anında çalışabilmeniz demektir.

  AutoCAD ile Tam Uyumluluk

  1. Tabii DWG desteği, DWG dosyaları (AutoCAD R11' den 2006'ya kadar tümü dahil)
  • ZwCAD kullanıcıların R14’den 2006'ya kadar hazırlamış oldukları mevcut AutoCAD dosyalarının okunmasına, yazılmasına, düzeltilmesine ve kaydedilmesine imkan verir. Ve O çizimler tabii olarak DWG formatında hazırlandı ise, ZwCAD ve AutoCAD arasında hiçbir veri kaybı olmadan paylaşılabilir.

  2.AutoCAD komut satırı için destek
  • Toolbar üzerinde farenin sağ tuşuna basılarak kısa yol menüsünden [command bar] seçilerek veya [F12]'ye basılarak komut satırının AutoCAD'deki gibi açılması sağlanır. Ayrıca kullanıcının AutoCAD komutlarını ve binlerce AutoLISP, ADS, ve VBA uygulamalarını kullanma imkanı vardır.

  3. AutoCAD menüleri, fontlar ve semboller
  • ZwCAD AutoCAD menülerini (.MNU), script'leri (.SCR), diyalog kutularını (.DCL) ve fontlarını (.SHX) destekler. Böylece AutoCAD'de kullandığınız ileri düzey ayarlarınızı ZwCAD'e kolayca uyarlayabilir ve alıştığınız ayarlarınızla çalışmanıza devam edebilirsiniz.

  4. Raster Görüntü Dosyaları
  • ZwCAD taranmış dosya ve resim gibi raster görüntü dosyalarını destekler. Desteklenen biçimler BMP, GIF, JPG, TIF, PCX ve diğerleri. İlave olarak bu dosyalar DWG içerisine direkt olarak kopyalanabilir.

  5. Digitizer Desteği
  • Birçok çizim departmanları, bilgisayar destekli tasarım çalışma gruplarının içinde tablet'i (digitizer] giriş cihazı olarak kullanıyor. ZwCAD hem çizim amaçlı olarak hem de komutların girilmesi için tablet menüsünden seçim amacı ile her iki mod'da tablet'in kullanılmasını destekler.

  6. 3D yüzey komutları
  • ZwCAD's karmaşık 3-D kapasitesi yüksek kaliteli 3-D modellerin oluşturulmasına imkan verir. Oluşturulan bu modeller Tel çerçeve (Wireframe), Arkadaki çizgilerin gizlenmesi şeklinde (Hide) veya Yüzey Gölgeli olarak görüntülenebilinir.


  Sürüm : Standart

  Boyut : 43.4 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/NT/2000/XP

  Üretici Firma : YUSRA Mim. İnş. ve Bilgi İşlem


  [​IMG]


  ZwCAD 2008i Standart
   
 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler....
   
 3. zwcad

  zwcad Yeni Üye

  Arkadaşlar, Türkiye'de bir sürü zwcad satan firma olması bize biraz garip geldi ve merak ettik. Biz de Çin'deki üretici firmaya biz de Türkiye'de ürünlerinizi satmak istiyoruz dedik ve hemen tamam dediler ve fiyat listesini gönderdiler. Fiyat listesini görünce donduk kaldık.
  100€'ya alıp, Türkiye'de 500€'a satıyorlar, bunu nasıl bir ticarettir. 100€'luk bir ürüne de ne kadar güvenilebilir.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - ZwCAD 2008i Standart Forum Tarih
2008in En İyi Film Afişleri Diğer Resimler 16 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş