"Zorbalığın sonu yok"

'Galatasaray' forumunda Dine tarafından 11 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  "Zorbalığın sonu yok" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  11 Kasım 2009

  "Zorbalığın sonu yok"


  Derbinin üstünden 2 haftadan fazla süre geçti, ancak yankıları bitmedi. Galatasaraylı yönetici Işın Çelebi, Kadıköy'deki her derbide olay çıktığını belirterek, “Böyle zorbalıkla maç kazanmanın sonu yok” açıklamasını yaptı.
  [​IMG]
  Olaylı Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin üzerinden 2 haftadan fazla süre geçmesine rağmen, yankılar bitmek bilmiyor... Bu kez de Sarı-Kırmızılı kulübün gayrımenkul ve stat işlerinden sorumlu yöneticisi Işın Çelebi, gündem belirleyecek nitelikte açıklamalar yaptı. Radyospor’da Özgür Sancar’ın konuğu olan Çelebi, Fenerbahçe derbisiyle ilgili bir soru üzerine, “Kadıköy’deki her derbide çıkan olayları Türkiye kendi içerisinde çözmeli. Böyle zorbalıkla maç kazanmanın sonu yok. Bu yaklaşım Türk futbolunu geriye düşürüyor. Milli takımın Dünya Kupası’na gidememesinin nedenlerinden bir tanesi de sahalardaki şiddet ve terördür. Türkiye, Dünya ve Avrupa kupalarında başarılı olacaksa, saha içerisindeki başarılarla olmalı, saha dışındaki olaylar sizi bir yere götürmez” ifadesini kullandı.

  ‘Arda altın gibi’
  Çelebi ayrıca takımın ortaya koyduğu futboldan memnun olduğunu ve Galatasaray’ın Avrupa Ligi’nde final oynayacağına yürekten inandığını kaydedip, Arda’ya da sahip çıktı: “Onun kaptanlığı tartışılacak bir olay değil. Bir altın değerini kaybeder mi? 24 ayar altın, her zaman altındır, tıpkı Arda gibi...”  Fanatik
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş