Zoommy 7.1 İndir

'Y-Z' forumunda Siraç tarafından 24 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Zoommy 7.1 İndir konusu Zoommy 7.1

  Tanıtım:
  Ekranınızda seçmiş olduğunuz bir bölgeyi ölçeklemeye ve büyütmeye yarayan bir program. Seçmiş olduğunuz bölgeyi ölçekleme yoluyla kopyalayabilir ve o parçayı resim dosyası olarak (JPEG, GIF, PNG...) kaydedebilirsiniz. Belirgin bir büyütme düzeyi kullanabilir; ya da 4'ten 30'a bir ölçü değeri verebilirsiniz. Bu şekilde ekranda okuma yapabilir ya da kaydedebilirsiniz. Ayrıca fareyi yavaşlatarak hem ölçeklemeyi hem de okuma, görme durumunu ayarlayabilirsiniz.

  Programın sistem tepsisinde bulunan simgesine sol tuşla tıkladığınızda program belirir, tekrar tıkladığınızda gizlenir. Bu sayede hızlı ve kolay bir kullanım olanağı sağlanır.

  Tepsideki simgeye sağ tuşla tıkladığınızda ise içerik menüsüne erişebilirsiniz. Bu içerik menüden bazı kısayollara ve program ayarlarına hızlı ve kolay yoldan erişebilirsiniz.

  Mercek göster, ölçü, yakınlaştır, uzaklaştır, zum, mercek kenarı, renk modu, parlaklık, kontrast, dil seçeneği gibi ayarlara ulaşırsınız.

  Ayrıca mercek penceresi içinden de kontrol sağlanabilir. Piksel rengini RGB, CMYK, HSV, LAB, web rengi ve onaltılık biçiminde gösterebilir. Bu sayede dolaşmış olduğunuz ekrandaki herhangi bir yazı ya da resmin renk kodunu çok kolay bir şekilde görebilirsiniz. Program çoklu dil desteğiyle birlikte gelmektedir.

  Kısıtlama:
  Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Programın lisanslı fiyatı ise 19.99$'dır ve programın tüm gelecek sürümleri ve yükseltmelerinde de lisans geçerli olur.

  Türkçe kullanım hakkında:
  Türkçe dil dosyasını buradan innDirebilirsiniz. İnnDirmiş olduğunuz klasörü açtıktan sonra içinde bulunan 'Turkish.lng' dosyasını kopyalayıp, programın kurulu olduğu (C:\Program Files\Zoommy) dizine yapıştırın. Sonra programı açıp, sistem tepsisinde bulunan simgeye sağ tuşla tıklayın. Açılan pencereden 'Options'a tıklayın. Gelen pencere içinden 'Other'a, oradan da 'language'ye geçin. Burada bulunan 'Current Language File' kısmından 'Turkish'i seçip 'Apply' ve 'OK' tuşuna bastığınızda program Türkçe olur.

  Not: Türkçe dil dosyası güncellenmiştir.

  Bu programın Türkçe dil dosyası editör Ali K. tarafından yapılmıştır.


  Sürüm : 7.1

  Boyut : 2.32 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Mutex Developments


  [​IMG]


  Zoommy 7.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Zoommy İndir Forum Tarih
Ocak devlet içindir anlayışı kısaca Eğitim Bilgileri 26 Ocak 2017
Siz tarım sektörünü desteklemek ve kalkındırmak için neler yapardınız? Sorular ve Cevaplar 18 Ocak 2017
Kuranı Kerim hangi ayda indirildi? Kuran'ı Kerim ve Tefsirleri 6 Aralık 2016
Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözünden ne anlıyoruz? Sorular ve Cevaplar 16 Mart 2016
Akarsuların aşındırma şekilleri kısaca Doğa ve Bitkiler 26 Ağustos 2015

Bu Sayfayı Paylaş