Zoom Player Home MAX 6 Download

'Y-Z' forumunda NeslisH tarafından 5 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Zoom Player Home MAX 6 Download konusu Zoom Player Home MAX

  Tanıtım:
  Mültimedya oynatıcılarının en profesyonellerinden olan Zoom Player ile tüm video biçimlerinizi ve DVD'lerinizi tek bir arabirim üzerinden izleyebilirsiniz.

  Araç tümüyle yeniden yapılandırılabilir olmasının yanı sıra, en gelişmiş oynatma özelliklerini de beraberinde getiriyor. DirectX 9 yetenekleri ile göz dolduran bu ücretsiz yazılım, tam ekran kipinde çalışırken bile özel menü üzerinden tüm ayarlara erişebilme imkanı sağlıyor.

  7ZIP, ZIP gibi sıkıştırılmış dosyalardan medya oynatabiliyor, mevcut tüm çözücüleri destekliyor ve DVD oynatırken tüm mevcut programların (WinDVD, PowerDVD vb..) özelliklerini birebir uygulayabiliyor. Program ile AC3 Filtresi, VideoSoft Çözücü Desteği, NVDVD Filtreleri, özelleştirilebilir alt yazı desteği, VMR9 hataları giderilmesi ve Daha gelişmiş kabuk desteği de geliyor.

  Zoom Player ile desteklenen bazı dosya biçimleri :

  AVI, Matroska (MKV), QuickTime (MOV), Cep Telefonu 3GPP (3GP), Flash (SWF), RealMedia (RA/RM/RMVB/RAM), Windows Medya Biçimi (ASF/WMV/WMA - DRM sadece WMV Professional sürümünde kullanılabilir), OGG Filmi (OGM), MPEG1 (MPG/VCD), MPEG2 (MPG/SVCD/VOB), MPEG4 (DIVX/XVID/ISO), VP3-VP6, MPEG Layer 3 (MP3), Vorbis Ses (OGG), Dolby Digital (AC3), Gelişmiş Ses Kodlaması (AAC), MusePack Ses (MPC), FLAC Ses (FLAC), OptimFROG Ses, Monkey Ses (APE), Wave Ses (WAV), CD-Ses ve diğerleri...

  Programın bu sürümünde eklenen yeniliklerine bir göz atacak olursak:


  Yeni kabuk özellikleri (Kalan süre, Geçen süre ve Devam eden süre bilgisi)
  Yeni TCP/IP arabirimi fonksiyonları
  Yenilenmiş VMR7 Filtresi seçenekleri
  Yenilenmiş klavye kısayolları desteği
  Matroska dosyaları ile oluşan tüm hataların giderilmesi
  Dosya Yöneticisi hataları düzeltmesi
  Oynatma Listesi hataları düzeltmesi
  WMV biçiminde DRM 2000 Seviyesindeki biçimler desteği
  Yeni filtre destekleri
  Yenilenmiş işlemci kullanımı azaltması
  Windows NT üzerindeki oynatma hatası giderilmesi
  Video kesme özelliği düzeltmesi
  Yeni temalar ve ek tuşlar
  Internet Radyoları desteği
  Gelişmiş resim görüntüleyicisi
  USB aygıtları ile de çalışabilme
  Akıllı medya kipi
  Ek onlarca yeni özellik ve yüzlerce hata giderilmesi


  Not: Zoom Player Standart sürümü tamamen ücretsizdir. Ancak tüm DVD özelliklerini kullanabilmek için 19.95$ değerindeki Zoom Player Professional sürümünü ve Windows Medya DRM desteğini kullanabilmek içinse 29.95$ değerindeki Zoom Player WMV Professional sürümlerini innDirmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantılardan innDirebileceğiniz bu ücretli sürümler ile Zoom Player Programının bütün özelliklerini de kullanabiliyor olacaksınız. Ancak gelişmiş DVD ve Windows Medya DRM desteği dışındaki tüm özellikler programın ücretsiz sürümü olan bu standart sürümünde de bulunmaktadır. Bu yüzden programın ücretsiz sürümünü deneyip ondan sonra PRO sürümlerine terfi etmenizi öneririz.

  Pro sürümlerini innDirdikten sonra kayıt etmeniz için 30 gününüz bulunuyor. Bu süreye kadar da oynatacağınız tüm filmlerinizin belirli sürelerinde satın almanız gerektiğini hatırlatan pencereler açılacaktır.

  Zoom Player Professional

  Zoom Player WMV Professional

  Editör Yorumu : Dil destekleri arasında Türkçe'ye sahip olmamasını göz ardı edersek, Zoom Player tartışmasız olarak diğer Tüm medya oynatıcılarından daha özellikli ve en profesyonel seçenekli olanı diyebilirim. Eğer çalıştıramadığınız bir medya dosyanız varsa, donanımınızın özelliklerini adeta son damlasına kadar kullanmak istiyorsanız, gelişmiş yüzlerce ek ayarı da yapmaya merakınız varsa, Zoom Player vazgeçilmezleriniz arasına girecektir.


  Sürüm : 6

  Boyut : 4.3 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : In Matrix


  [​IMG]


  Zoom Player Home MAX 6
   

Bu Sayfayı Paylaş