Zonguldak Dedeman Otel

'Zonguldak Tanıtımı' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 20 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Zonguldak Dedeman Otel konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Zonguldak Dedeman Otel

  [​IMG]

  Zonguldak-Kozlu karayolu Balkaya mevkiinde yaptırılacak beş yıldızlı otelin zemin kazı çalışmalarına başlandı. Demir Madencilik tarafından yaptırılacak ve Dedeman Oteller zincirinin son halkasını oluşturacak otel iki yılda tamamlanacak.
  Demir Madencilik Sahiplerinden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Demir, halen proje aşamasındaki otelin, klasik Dedeman otelleri mimarisinden farklı olacağını ve Zonguldak’a renk getireceğini söyledi.
  Demir, Kanal Z’ye yaptığı açıklamasında “Otelin yapılacağı alan dolgu. Temel atabilmek için bu dolgu alanını boşaltmaya çalışıyoruz. Otel 10 kat üzerine inşa edilecek, 600 yatak kapasiteli olacak. Biri olimpik üç havuzu, Sinema ve konferans salonları, özetle her türlü sosyal aktiviteyi bünyesinde bulunduran mükemmel bir tesis olacak” diye konuştu".

  [​IMG]

  [​IMG]


  Demir Madencilik tarafından arsa ve proje bedeli hariç 25 milyon dolar maliyetle Kozlu sahil yolu üzerinde inşa edilmekte olan Zonguldak Dedeman otelinin işletme sözleşmesi İstanbul’da Dedeman Holding genel merkezinde imzalandı.

  Demir Madencilik genel müdürü ve Kanal Z Yönetim Kurulu Başkanı Salih Demir ile Dedeman holding yönetim kurulu başkanı Murat Dedeman tarafından işletme sözleşmesinin imzalanması sırasında Demir madencilik işletme müdürü Metin Demir ve danışman Zekai Akçan ile Murat Dedeman’ın oğlu Rıfat Dedeman, Dedeman otelleri genel müdürü Koray Yetik, Dedeman girişim stratejik planlama ve iş geliştirme direktörü Ahmet Bilgin de hazır bulundu. Tamamı Demir madencilik tarafından inşa edilecek olan Zonguldak Dedeman otelinin 2008 yılı sonlarında tamamlanması planlanıyor. İnşaat tamamlandıktan sonra işletmesi, sözleşme gereğince Dedeman holding tarafından yapılacak. Beş yıldızlı Zonguldak Dedeman otelinin özellikle konferans turizmi bakımından ilimiz ekonomisine önemli katkılar sağlaması bekleniyor".
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Zonguldak Dedeman Otel Forum Tarih
2017 Zonguldak nüfusu Zonguldak Tanıtımı 31 Ocak 2017
2016 Zonguldak nüfusu kaçtır? Zonguldak Tanıtımı 28 Ocak 2016
2014 Zonguldak Nüfusu Zonguldak Tanıtımı 30 Ocak 2014
2013 Zonguldak Nüfusu Kaçtır? Zonguldak Tanıtımı 29 Ocak 2013
Zonguldakın Siyasi Haritası - Zonguldak Siyasi Haritası Zonguldak Tanıtımı 17 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş