Zoey 101 Dizisi Oyuncuları

'Tüm Yabancı Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 25 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Zoey 101 Dizisi Oyuncuları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Zoey 101 dizisi oyuncuları,Zoey 101

  Zoey Brooks, dizinin ana karakteridir. Oda arkadaşı Nicole Bristow ile çok iyi arkadaştır. En bilindik özelliği kolayca etrafındaki sorunların üstesinden gelebilmesidir. Spor dersinde ve diğer tüm derslerde çok başarılı, bu yüzden sık sık arkadaşlarına ders konusunda yardım eder. İlk sezon saçı açık sarı, ikinci sezon koyu sarıdır. Arkadaşları tarafından çok seviliyor ve çok çabuk arkadaş buluyor. Okulun ilk gününden beri Chase ona aşık. Zoey de onu seviyor ama çok fazla belli etmiyor. Zoey bir dönemliğine İngiltere'deki bir okula gidince James ile çıkmaya başlıyor, fakat sonra Zoey dönünce James'ten ayrılıp Chase'la çıkmaya başlıyor ve son bölümde bir çift oluyorlar.

  Chase Matthews,dizide Zoey'e aşıktır. Mıchael ile çok iyi arkadaştır.En bilindk özelliği Komik,şakacı ve sakar olmasıdır.3.Sezonda Zoey ile araları bozulmuş ve İngiltereye Zoey'in yaynına gitmiş ve 4.sezonda diziye konuk oyuncu olarak gelmiştir.

  Nicole Bristow,Zoey'nin en yakın arkadaşıdır.Aynı zamanda Zoey'le aynı odada kalmaktadır.Tam bir erkek delisidir.Hoş çocuklara zaman geçirmeye bayılır.Çok sakar,neşeli ve biraz da tuhaftır.Matematiği iyi olmakla beraber hiçbir sporda başarılı değildir ve 3.sezonda diziden ayrılmıştır.Bunun nedeni ise onda bir hastalık çıkmasıdır.

  Michael Barret,dizide genellikle Chase'ye benzer.2 ve 3.sezonda kendine kız arkadaş edinir.En bilindik özelliği genellikle Chase ile tatlı tartışmalardır.Özellikle 3.sezonda Chase'nin Zoey'e aşkını ifade etmesinde Mıchael'in büyük rolü vardır

  Lola Martinez
  ,Zoey'nin en yakın arkadaşlarındandır.Oyuncu olmak en büyük hayalidir.Kendini övmeyi sever.

  Logan Reese,Chase ve Michael'ın oda arkadaşıdır.Tam bir megalomandır.Babası zengindir.Kendini çok yakışıklı bulur.Güzel kızlarla çıkmayı sever.4.sezonda Quinn ile çıkmaya başlar.

  Quinn Persky,Bilime oldukça meraklıdır.Otis adında bir alpakası vardır.İnsanlar onun bir inek olduğunu söyler.4.sezonda Logan ile çıkar.

  Dustin Brooks,Zoey'nin kardeşidir.Hayvanlardan korkar.Genelde sevimlidir.Çok zekidir.

  Mark Del Figalo
  ,Quinn'in erkek arkadaşıdır.Başlarda çıkma teklifini kabul etmemiştir,bunun asıl nedeni Courtney adında bir kızla çıkıyor olmasıdır.Courtney onu terk edince Quiin'le çıkmaya başlar.Genelde sessizdir.

  Rebaka,Chase e aşıktır Zoey den nefret eder yenidir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Zoey Dizisi Oyuncuları Forum Tarih
Zoey 101 Chase Resimleri - Zoey 101 Chase Fotoları Sanatçı-Ünlü Resimleri 25 Kasım 2010
Zoey 101 Zoey Resimleri - Zoey 101 Zoey Fotoları Sanatçı-Ünlü Resimleri 25 Kasım 2010
Arka Sokaklar dizisi yeni oyuncuları kimlerdir Diğer Yerli Diziler 31 Ağustos 2013
Yalan Dünya Dizisi Ne Zaman Başlıyor Diğer Yerli Diziler 31 Ağustos 2013
İntikam Dizisinin Oyuncuları Diğer Yerli Diziler 15 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş