Zihin Programlama - Eldon Taylor

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Mavi_Sema tarafından 20 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Zihin Programlama - Eldon Taylor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Zihin Programlama - Eldon Taylor

  Zihin Programlama - Eldon Taylor - Kitap Özet

  Kitap Özet


  “Çoğumuz için asıl tehlike, çok yüksek hedefler belirleyip onlara yetişmemek değil; çok alçak hedefler belirleyip onlara yetişmektir.”
  — Michelangelo

  21. yüzyıldayız ve lüks ve fırsatlar bereketi sunan teknolojik bir patlama yaşıyoruz. Bu noktada, görsel olan hemen her şey mümkün görünüyor. Ancak, pozitif gelişmelerle beraber, bizi doğuştan sahip olduğumuz bir hak olan özgür düşüncenin gücünden mahrum bırakmak için tasarlanan işbirlikleri de var.
  Bu kitap, sizin her düşüncenizi ve arzunuzu kontrol etmenin yollarını araştırmak için yürütülmüş sayısız çalışmayı gözler önüne seriyor. Öğrenecekleriniz sizi hem şaşırtacak hem de dehşete düşürecek. Bir daha asla gerçeği –sizin düşüncelerinizin sizin olmadığı gerçeğini göz ardı edemeyeceksiniz.
  Bu kitap size, kendi zihninizin kontrolünü tekrar elinize alıp onu sizin istediğiniz gibi programlamanıza yardımcı olacak araçlar verecek. Kitapla birlikte verilen CD, içsel dinginliğe erişmeniz ve kişisel gücünüzü korumanız için hazırlanmış çok güçlü bir araçtır. Eldon Taylor, hayallerinizdeki yaşamın farkına varmanız için sizi güçlendirecek görüşler, bilgiler ve kullanımı kolay metotlar sunuyor.

  “Çeşitli eğitim ve tecrübelerimde gördüğüm şey, ortak bir paydanın tekrarlandığıdır: zihinsel kontrol. Bir insan ister atlet olsun, ister sorgu müfettişi, düşüncenin duygularla nasıl bütünleştiğini, bunun bedeni nasıl etkilediğini ve tüm bunların arasındaki sirkülasyonu anladığında, bir adım öne geçer.
  İnsanlar öyle bir yapıdadırlar ki söyledikleri ya da yaptıkları –hatta söylemedikleri ve yapmadıkları- her şeyde “açıklar” ya da ipuçları verirler. Buna ek olarak, tahmin edilebilir psikolojik mekanikler de, insanları, sizi ve beni, kullanmayı kolaylaştırır.
  Siz en azından kendi seçtiğiniz gibi yaşamayı hak ediyorsunuz. Aklınız tamamen size ait! Muhtemelen bu kitabı okumadan önce mümkün olabileceğini bile hayal etmediğiniz şekillerde kullanıldınız.
  Ben insanın sevgi ve barış konusundaki potansiyeline ve evrimine inanıyorum. Size inanıyorum. Her birimizin içinde, hiç dokunulmamış, dev bir yetenek rezervi olduğunu düşünüyorum. Bizler bireysel potansiyelimizi fark ettiğimizde, bir bütün olarak gezegenin bilinçli uyanışına öncülük etmiş oluyoruz. Ben bilgiyle gücün geldiğine, kendiniz için yarattığınız her şeyin en iyisini yaşayacağınıza ve bu kitabın size bu yolda yardımcı olacağına inanıyorum...
  Neyin mümkün olduğunu, neyin başkaları tarafından yapıldığını ve aklınızın gücünü geri kazanmak için sizin neler yapabileceğinizi bilmenin hakkınız olduğuna inanıyorum.”
  —Eldon Taylor

  Kitap Kapak

  [​IMG]

  Yazar: Eldon Taylor
  Yayınevi: Butik Yayınları
  Sayfa sayısı: 370
  ISBN: 978-605-5890-68-1
  Basım tarihi: Şubat 2010
  Kategori: Kişisel Gelişim
  Piyasa fiyatı: 22.00 TL
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Zihin Programlama Eldon Forum Tarih
Zihin Açan Dua, Zihni Açan Dua Dualarımız Dua paylaşımları 5 Nisan 2012
Zihin İle İlgili Deyimler ve Açıklamaları Atasözleri & Deyimler 27 Şubat 2011
Zihinsel ve bedensel engellilerde diş tedavisi Ağız ve Diş Sağlığı 28 Nisan 2010
Zihin okuyan bilgisayar Bilim & Teknoloji 14 Mart 2010
Metin2 Zihinsel Skill Sıralaması Ve Özellikleri Metin2 12 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş