Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 16 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu Hakkında - Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu Tanıtım - Zeliha Ve Lütfi Kullukİlköğretim Okulu Resimleri - Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu İletişim


  [​IMG]

  Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu Tarihçesi:

  Okulumuz 3 Aralık 1984 tarihinde eğitim ve öğretime açılmıştır.
  Okulumuzu Zeliha KULLUK hanımefendi yaptırmış. Okula kendisinin ve eşinin ismini vermiştir.
  Okulumuz ilk açıldığı tarihte 10 dershane 2 idari oda ve sobalı olarak açılmıştır. İlk açıldığında 9 şubede 1 müdür 9 öğretmen 281 öğrenci ile eğitim ve öğretim yılını tamamladı.
  İlk günden itibaren eksikliklerin giderilmesi için çalışmalara başlanmıştır. Okulun ihata duvarı ile okul bahçesine bir şadırvan yapımı ilk yılın sonunda gerçekleştirilmiştir.
  Okula ek olarak kalorifer dairesi yaptırılarak, okul kaloriferle ısıtmaya geçilmiştir. Kalorifer dairesinin üzerine iki dershane ile iki idari oda Zeliha KULLUK hanımefendinin katkıları ile yaptırılarak 28.10.1986 tarihinde hizmete açılmıştır.
  Okulun ve mahallin imkanları ile 29.03.1993 tarihinde çok amaçlı salon inşaatının temeli atılmıştır. Salon inşaatının biran önce tamamlanabilmesi için okuldaki tüm görevliler büyük bir işbirliği ve gayret göstermişlerdir.
  Okul kooperatifi gelirleri, hayırsever kişilerin yardımları birleştirilerek inşaatın bitirilmesine çalışıldı. Salon inşaatı tamamlanarak büyük bir katılımla 10 Haziran 1995 tarihinde ilk olarak, yıl sonu okul gecesi yapılarak açılışı yapılmıştır. Çok amaçlı düşünülerek yapılan bu salonda okulun, çevre okulların ve çevre halkının her türlü sosyal faaliyetlerinin yapıldığı bir mekan olmuştur.
  İlköğretimin sekiz yıla çıkarılması ile birlikte, okulumuzda dershane yetersizliği ortaya çıkmıştır. Bu nedenle Milli Eğitim Müdürlüğüne yapılan ısrarlı istek üzerine, Özel İdare katkısı ile okulumuza ilave olarak sekiz dershane ve bir idari oda yapılmıştır. 11.10.1998 tarihinde hizmete açılmıştır.
  Okulun fiziki yönden yetersizliği gün geçtikçe artmıştır. Bu nedenle 09.07.2002 tarihinde 1 Anasınıfı, 1 Laboratuvar ve 4 ek dershane olmak üzere toplam 6 dershane temeli atılmış, bir miktar özel idare katkısı sağlanmış, büyük bir bölümü okulun kendi imkanları ile inşaat tamamlanmıştır.
  16.12.2002 tarihinde Anasınıfı ve laboratuvarda eğitim öğretim faaliyetlerine başlanmıştır.

  Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KONYA / SELÇUKLU
  Adı: ZELİHA VE LÜTFİ KULLUK İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Cumhuriyet Mah. Eyüp Sultan Cad. Erbay Sokak No:4 Selçuklu/Konya
  Telefon Numarası: 3322481926
  Faks Numarası: 3322481926
  E-mail Adresi: zelihakullukioo@gmail.com
  Web Adresi: - http://zelihavelutfikullukioo.meb.k12.

  Zeliha Ve Lütfi Kulluk İlköğretim Okulu Resimleri:

  [​IMG]

  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

  Okul hakkında daha fazla bilgi için:
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Zeliha Lütfi Kulluk Forum Tarih
Hayat Devam Ediyor Zeliha Diğer Yerli Diziler 12 Kasım 2011
Zeliha Seymen İlköğretim Okulu Konya Karatay Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 12 Aralık 2010
Zeliha Sunal -Zeliha Sunal Resimleri.. Sanatçı-Ünlü Resimleri 11 Ekim 2010
Zeliha Sunal Aşk Bana Kalır 2010 Albümü Albüm Tanıtımları 17 Eylül 2010
Yusuf'u Zindana Attıran Zeliha İslami Kıssalar & Hikayeler 18 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş