Zayıflamak içim "Sanal Antrenör"

'Bilim & Teknoloji' forumunda Siraç tarafından 12 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Zayıflamak içim "Sanal Antrenör" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Zayıflamak içim "Sanal Antrenör"
  [​IMG]


  Zayıflamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

  Birbirinden üstün teknolojiye sahip cihazları ile Life Fitness, yaza formda girmek isteyenlere eğlenceli ve sağlıklı alternatifler sunuyor.

  Bilgisayarlı fitness cihazlarının ilk üreticisi ve pazar lideri Life Fitness, en kolay ve en doğru biçimde zayıflamak isteyenler ve sürekli bir eğitmenle çalışmayı tercih edenler için “Sanal Antrenör’ü” geliştirdi.

  Kişisel antrenörünüz sayesinde formda bir yaz artık hayal olmaktan çıkıyor…
  [​IMG]

  Sağlıklı bir şekilde incelme ve selülit görünümünün azaltılmasında gözle görülür sonuçlar alınmasından ötürü ilgiyle karşılanan “Sanal Antrenör” özellikle 8-10 seanslık çözümlerden sıkılan, zaman problemi olan, yoğun çalışan mutlu edecek bir alternatif. Aynı zamanda dünyanın en popüler müzik çaları iPod ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde, kilo vermeyi çok daha keyifli hale getiriyor.
  [​IMG]
  Life Fitness’ın kullanılarına sunduğu bu uygulamanın amacı, kardiyo cihazlarından, kullanıcının ihtiyaçlarına uygun bir program seçmesine yardımcı olmak, en kolay ve en doğru yoldan kilo vermesini sağlamak, egzersiz süresince en verimli sonucu alması için yönlendirmek ve sonuçlar için geri bildirimde bulunmak.

  İki farklı Sanal Antrenör figüründen (kadın veya erkek) birinin seçilmesiyle başlayan süreç, kişinin amacına en uygun programın birlikte belirlenmesi ile devam ediyor. Egzersiz süresince sesli komutlarla yönlendirmeler yapan ve motive eden Sanal Antrenör bir sonraki egzersiz programına geçiş süresi ve içeriğini de sizin için oluşturuyor.   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Zayıflamak içim Sanal Forum Tarih
Zayıflamak için uzak durmanız gereken yiyecekler Diyet Beslenme 15 Kasım 2012
Bir Beden Zayıflamak İçin Bazı Öneriler Diyet Beslenme 18 Mayıs 2011
Zayıflamak için Zencefil Çayı Tarifleri Diyet Beslenme 6 Mayıs 2011
Dr Ender Saraç'dan Zayıflamak İçin Sarımsak Çayı Tarifi Diyet Beslenme 30 Kasım 2010
Sağlıklı zayıflamak için yulaf tüketin! Diyet Beslenme 6 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş