Zaten gülüşlerimi '' kiraladım '' ben..

'Şiirler' forumunda DilzaR tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  Zaten gülüşlerimi '' kiraladım '' ben.. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Fazlasıyla Düş yokluklarıyla geçti hayatımız.Matemli sabahlara uyanır , hüzünlü gecelere kapardık gözlerimizi.Siyahın matemiyle kan kırmızısı bir renge bürünürdük.Bir gün olsada bölüşememiştik ellerimizi birbirimizle.
  Geceler sen kokardı , bense infazlara yürürdüm.
  İç geçirmelerimle , hüzün kokan kalbimle , delirmiş aklımla firara kalkardım her gece.İsyan bayraqına çeker , alacakaranlıkların dibine batardım.Ben herkesten daha farklı giyerdim hüzünleri.
  Feryatlarımı daqı , taşı delerdi.Bulutlar aqlardı bana , kuslar hüzünlü şarkılar söylerdi.Uçurumun kenarında açan bir çiçektim ben.
  Acımasız dalgalar bana çarpar , yüreqimi
  daqlardı.
  Hep çırpınışlar , hep aldanışlar ,hep firari sevdalar , hep yalanlar dolanlar çürüttü paramparça bir hale getirdi bedenimi...
  Dakikası dakikasına uymayan bir dünyam vardı bir kez güler , üç kez aqlardım.Yönüm karanlık yollara dönüktü her zaman firariydi adım.Daraqacı beni beklerdi her an infazını gerçekleştirmek için...
  Dokunuşlara uzak , sevgilere gebe , gülüşlere isyankardım.Hep sahte gülüşlere kanar , ateşlerde yanardım.Matemleri giyerdim hep.Zaten gülüşlerimi '' kiraladım '' ben.

  Benimkisi firari bir yürekti , dakikası dakikasına uymazdı.Dalgalarla sulanır , fırtınalarla isyanlara el açar , sellere kapılır dünyayı dolaşırdı.Çapraz ateşlerle kurşunlanır , feryatlarla gam yüklerdi hayata.
   

Bu Sayfayı Paylaş