Youtubeden Video Indirmeden Mp3 Indir Resimli Anlatım

'Resimli Program Anlatımı' forumunda Siraç tarafından 25 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Youtubeden Video Indirmeden Mp3 Indir Resimli Anlatım konusu Kavram karmaşasına izin vermeden, YouTube'da hoşunuza giden müzik veya diğer sesleri videolardan ayıklayıp MP3 olarak indirmenin yolunu açıklıyoruz.
  Bilgisayar Terimleri Sözlüğü'ne göz atmak için zahmet etmeyin. YouTube bir video sitesi ve MP3 bir ses dosyası biçemi. FLV.to da YouTube'dan MP3 indirmenin en pratik yolu. Artık YouTube'da dolaşırken karşınıza gelen ve başka şekilde elde edemeyeceğiniz film diyaloglarını ya da diğer sesleri (lisanslı şarkılara aman dikkat) birkaç tıklamayla MP3 olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

  [​IMG]

  FLV Fileto

  Esasen YouTube'da yer alan FLV formatlı video dosyalarından sesi ayıklayarak MP3'e dönüştüren FLV.to, bilgisayarınıza herhangi bir yazılım kurmayı gerektirmeden tamamen online olarak istediğiniz videonun sesini indirmenize olanak tanıyor. Tek yapmanız gereken MP3 olarak kaydetmek istediğiniz videonun URL adresini FLV.to sitesinde yer alan satıra girmek. Servisin tek eksi yanı ise, günün bazı saatlerinde aşırı yoğunluk yüzünden çökebilmesi. Bunun dışındaki zamanlarda ise istediğiniz videonun MP3 ses dosyasına gayet hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

  [​IMG]

  http://flvto.com/

  BURADAN İNCELEME YAPABİLİRSİNİZ.
   

Bu Sayfayı Paylaş