YouTube Clip Extractor 2.2.0.9 Indir

'Y-Z' forumunda Dine tarafından 7 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  YouTube Clip Extractor 2.2.0.9 Indir konusu YouTube Clip Extractor 2.2.0.9

  Boyut: 5.09 Mb

  Kullanım İzni: Ücretsiz (Freeware)

  Dil: Ingilizce

  İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma: Clip Extractor

  [​IMG]

  Tanıtım:
  YouTube Clip Extractor web tarayıcı ya da programın kendi içinden tek tıklamayla YouTube sitesinde yer alan klipleri inndirmeye yarayan bir programdır.

  Program Internet Explorer içine kendi simgesini ekleyerek, bu simgeye tıklayarak video dosyalarını inndirebilir. Programın bu Basic sürümü sadece YouTube sitesi desteklenirken, Pro sürümde ise YouTube haricinde Break.com, MetaCafe.com, Spike.com, Blip.TV, *****le.com, Vids.myspace.com, Dailymotion.com, Collegehumor.com, Tangle.com, Ianand.com, Videos.streetfire.net yanında, ayrıca yetişkinlere yönelik bazı siteler de desteklenmektedir.

  Program inndirilen Flash dosya/ FLV videoları AVI/MOV/MP4/MP3/3GP dosya türüne dönüştürür (Basic sürümde sadece AVI var). Ayrıca inndirilen video dosyalarını mobil cihazlarda (iPod, PSP, PDA, iPhone) kullanılacak şekilde hazırlayabilir. Pro sürümde ayrıca yüksek çözünürlüklü görüntüleri de inndirebilir. Programın içinden video boyutu ve ayarları da düzenlenebilir. Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanıma sahiptir.

  Program kurulduktan sonra açılan küçük pencereden çeşitli ayarlar yapılabilir. YouTube site adresi kopyalanıp, yapıştırılabilir; oynatma biçimi, ekran boyutu ve çözünürlük seçilebilir.

  Pro sürümün fiyatı ise 19.95$'dır.

  YouTube Clip Extractor 2.2.0.9
   

Bu Sayfayı Paylaş