YouTube Application For S60 3rd and 5th Ed v2.0.0+ v2.0.4 ( Youtube İzleme Programı )

'Diğer Tüm Programlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 9 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  YouTube Application For S60 3rd and 5th Ed v2.0.0+ v2.0.4 ( Youtube İzleme Programı ) konusu
  [​IMG]


  YouTube Uygulama S60 3. ve 5. Ed için

  YouTube gider NativeGoogle sadece S60 cihazlar için mobil YouTube müşteri için önceki Java da büyük bir adım tabanlı uygulama büyük bir yükseltme yayımladı!

  Elbette, S60 web tarayıcısı yeterli YouTube sürümünü de, mobil ve masaüstü taramak için, ancak iyi bir adanmış müşteri sadece daha kolay ve daha zengin bir deneyim manipülasyonu sunuyor. Kötü görüntü kalitesi ve can sıkıcı java'nın sınırlamalar da getiriyor yerli Symbian uygulamasının başlatılması ile son bir şey vardır, sezgisel gelişmiş ve kullanıcı arayüzü kullanımı kolay ve daha da daha iyi görüntü kalitesi ve önemli ölçüde geliştirilmiş inceleyen deneyim sunuyor önemlidir.

  Uygulama her iki dünyanın en iyi birleştirir; bir göz gibi MobiTubia kullanır şeker ve kullanıcı dostu arayüzü ve iyi bilinen EmTube görüntü kalitesi, sadece benim ihtiyar Nokia N95 ve sadece kayalar test! YouTube en çok görüntülenen, En Beğenilen dahil mobil demektir cebinize sağ videoları milyonlarca olan, ve en son video. Ama Son olarak, bir seçenek sizin için kolayca ve arama "her yanı saat video Benzer" videolar keşfetmenize için aradığınız özel videoyu bulmak.

  Bir defa sizi kategoride toplamak ya da mini resim ile temsil ve Başlık, süresi, derecesi, görüş ve açıklama sayısı gibi temel bilgileri gösteriyor videoları göz atmak için arama sonucu almak. Ne zaman tıklayın videoda bu arıyorsanız, uygulama oyuncu moduna geçiş yapar ve peyzaj için düzgün ve göz şeker geçiş animasyonlu ekran yönünü değiştirmek. Oyuncu kendisi temel komutları, oyun, duraklatma, ileri, geri ve yetenek seviyesini değiştirmek hizmetinizdedir.
  [​IMG][​IMG]
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - YouTube Application Youtube Forum Tarih
Youtube Videosunu Mp3'e Çevirmek Resimli Anlatım Resimli Program Anlatımı 11 Eylül 2012
2011 youtube dns ayarları İnternet ve Network 5 Şubat 2011
Foxreal YouTube FLV Downloader Video İndirme Programı E-F 28 Kasım 2010
Youtube Tekrar Kapatıldı İnternet ve Network 2 Kasım 2010
Youtube Serbest - Youtube Açıldı İnternet ve Network 30 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş