Yokuşlu İlköğretim Okulu Yomra Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Yokuşlu İlköğretim Okulu Yomra Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yokuşlu İlköğretim Okulu Hakkında - Yokuşlu İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yokuşlu İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Yokuşlu İlköğretim Okulu Resimleri


  Yokuşlu İlköğretim Okulu Trabzon Yomra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yokuşlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yokuşlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yokuşlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yokuşlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / YOMRA
  Adı: YOKUŞLU İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Yokuşlu Köyü
  Telefon Numarası: 4623413978

  Kurumun Misyonu :

  Milletin kültürel değerlerini benimsemiş,Atatürkçü düşünceyi rehber edinmiş,ruh,beden ve zihin yönünden sağlıklı yetişmiş,kendine güveni tam bireyler yetiştirmektir.


  Kurumun Vizyonu:

  Eğitimin dönüştürücü ve itici gücüne inanarak,etkili öğretim stratejileriniuygulayarak,aktiföğrenmeyi sağlayarak,sınıf dışı etk. yaparak,yeni programları,ders kitap,araç gereçlerinietkin olarak kullanıp,geri dönütlerle eğitim öğretim yapmaktır.

  [​IMG]


  Kaynak : trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş