Yoksa Windows 7 sorunlu mu?

'Windows 7' forumunda Dine tarafından 10 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Yoksa Windows 7 sorunlu mu? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  Piyasaya çıktığından beri büyük ses getiren işletim sistemi Windows 7, 64-bit sürümlerinde ciddi hatalar barındırıyor olabilir.

  Windows 7 birkaç haftadır piyasada. Şimdiden, Microsoft'un bir önceki işletim sistemi Windows Vista'ya ve diğer rakiplerine (her ne kadar aynı kulvarlarda koşulmadığının altı çiziliyor olsa da) fark atmış durumda. Microsoft için her şey mükemmel gidiyor. Satışlar iyi, sitelerin ve dergilerin inceleme puanları iyi. Fakat sistem biraz çatırdamaya başladı gibi gözüküyor.

  [​IMG]
  İşletim sisteminin 64-bit versiyonunda birtakım sorunların olduğu konuşuluyor. Microsoft tarafından henüz resmi olarak onaylanmayan sorun, 64-bit sürümün, bazı aygıtları tanımaması. İnternette, bir yazılım editörünün, Sony DCR-TRV140 camcorder'ını 64-bit Windows 7'nin tanımamasıyla ilgili geniş şikayetler mevcut. Bunun üzerine Windows 7'nin 64-bit versiyonunda benzer sorunlar ile ilgili şikayetler de geldi.
  Eğer dünya çapında ses getiren bir sorun ise, bu Microsoft'un kulağına gidecektir ve sorunu onaylayacaktır. Eğer siz de 64-bit Windows 7 kullanıyorsanız ve aygıtların tanınmamasıyla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, bize bildirin.
   

Bu Sayfayı Paylaş