Yok artık!

#1
Sponsorlu Bağlantılar
[SIZE=+0][/SIZE]Yok artık!


[SIZE=+0][/SIZE]Türkiye'nin gündemindeki Giovanni Trapattoni'nin inanılmaz istekleri; Yıllık 3.2 milyon, yardımcılarıma 800 bin Euro, 5 yıldızlı otelde konaklama, limuzin, limitsiz kredi kartı ve istediğim an 1. sınıf uçak bileti.

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Futbol Federasyonu’nun A Milli Takım’ın başına geçmesi konusunda teklif götürdüğü İtalyan hoca Giovanni Trapattoni’nin istekleri, dudak uçuklatacak cinsten... Tecrübeli hocanın, iş ilişkisi içinde bulunduğu İsviçreli bir menacerlik şirketine, Türkiye’ye şartlarının sunulması konusunda tam yetki verdiği ifade edildi. Bu şirketin de İsviçre’de yaşayan bir bayan avukatla Türkiye Futbol Federasyonu ile randevu almak ve şartları iletmek üzere temasa geçtiği öğrenildi. Ancak şu an İrlanda Milli Takımı’nın başında olan deneyimli çalıştırıcının şartları, herkesi şaşırtacak şekilde hazırlanmış.

Üç yardımcısı olacak
Menacerlik firmasının Trapattoni adına hazırladığı isteklerde yok yok! İtalyan hocanın Ay-Yıldızlılar’la anlaşması halinde senelik 3.2 milyon Euro kendisine, yanında çalışacak olan 3 yardımcısına da 800 bin Euro verilmesini istedi. Trapattoni’nin, milli takımda görev yapacağı süre içerisinde, 5 yıldızlı bir otelde konaklamak istediği ve daima hazır bulunacak bir limuzin de talep ettiği belirtildi. Bununla da yetinmeyen tecrübeli hocanın, deplasmanlara gidişlerde özel uçak, limitsiz kredi kartı harcaması, istediği an İtalya’ya gitmek için 1. sınıf uçak bileti ve İsviçreli menajerlik firmasına ödenecek olan yüzde 10 komisyon şartı koştuğu öğrenildi.

İstediği kadar harcayacak
Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yıllık 3.2 milyon Euro talep eden Trapattoni, harcamaları için de kredi kartı istedi. Ancak tecrübeli hoca, bu kartın da sınırsız limitinin olmasını şart koştu...
Trapattoni'nin Limuzini daima hazır olacak...

Uğur Tenekecioğlu (DHA)Fanatik
 

Üst