Yitik Kitap Özeti - Joseph Finder

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 4 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Yitik Kitap Özeti - Joseph Finder konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yitik Kitap Özet - Joseph Finder Kitapları - Yitik Kitap Tanıtım - Yitik Kitap Fiyatı - Yitik Ön Okuma  Kitap Özet

  Lauren Heller ve kocası Roger baş başa yemeğe çıktıkları bir gece vahşi bir saldırıya uğrarlar... Yirmi dört saat sonra Lauren gözlerini bir hastanede açar ve kocasının geride hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolduğunu öğrenir. Onu bulabilecek tek kişi, özel bir istihbarat kurumunda çalışan ve son derece güçlü bir dedektif olan erkek kardeşi Nick'tir.

  Nick Heller sert, zeki ve inatçı bir adamdır. Özel Kuvvetler'de eğitim almış ve güçlü kişilerin gizli tutmayı tercih edecekleri sırları ortaya çıkarmakta uzmanlaşmıştır. O ve ağabeyi, kötü şöhretli milyarder babalarının hapse girmesinden sonra birbirinden uzaklaşmıştır. Ama Nick, Lauren ve oğlunu korumak için her şeyi yapabilir. Bu, en ölümcül düşmanları karşısına almak pahasına olsa bile.

  Kendini hızlı ve umutsuz bir kovalayışın içinde bulan Nick, ağabeyinin hayatı ve savunma sanayine yönelik çalışan dev şirketiyle ilgili şaşırtıcı keşifler yapmaya başlar. Artık Lauren ve oğlunun hayatta kalabilmesi için Nick'in sırları açığa çıkarmaya uzanan güçlü ve ölümcül bir yol seçmesi gerekecektir.

  Bu kitap sizi nefes kesici ve gerilim dolu bir aksiyonun içine çekecek.


  [​IMG]

  Yitik

  Joseph Finder
  · Koridor Yayıncılık
  · Basım Tarihi : 01 - 2011
  · ISBN : 978-605-4188-43-7
  · Sayfa Sayısı : 420
  · Çevirmen : Eda Aksan
  · Etiket Fiyatı : 17.00 TL
   

Bu Sayfayı Paylaş