YGS Sonuçları Turkcell İle Anında Cepte

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda DeMSaL tarafından 6 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  YGS Sonuçları Turkcell İle Anında Cepte konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  YGS Sonuçları Turkcell İle Anında Cepte - YGS Sonuçları Turkcell - YGS Sonuçları - Turkcell - Turkcell Kampanyaları  Turkcell üniversite adaylarının heyecanla beklediği Yükseköğretime Geçiş Sınavı sonuçlarını açıklandığı anda cep telefonlarına gönderecek. Turkcell, üniversiteli adayı müşterilerine, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) 2010 sonuçlarını, açıklandığı anda cep telefonlarından öğrenme kolaylığı sunuyor.

  [​IMG]

  Bu kolaylıktan yararlanmak isteyen Turkcell’li adaylar KAYIT boşluk TC kimlik numarası yazıp 3366’ya SMS olarak göndererek ön kayıt yaptırabiliyor. Adaylar isterse sonuçlar açıklandıktan sonra sorgulama yoluyla da puanlarını öğrenebilecek. Sorgulama yapmak için YGS boşluk TC Kimlik Numarası yazıp 3366’ya göndermek yeterli.


  YGS 2010 sınav sonuçları
  Adayların Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve yerleştirme sonuçları için servise tekrar kayıt olmaları gerekmiyor. Servise kayıt oldukları tarih itibariyle açıklanacak tüm sonuçlar anında otomatik olarak adaylara iletilecek.

  gnçtrkcll’lilere yüzde 50 indirim
  Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll’in üyeleri, sisteme ön kayıt yaptırdıklarında Turkcell’in bu servisinden yüzde 50 indirimli olarak, 0,20 TL’ye yararlanabiliyor. Ayrıca ÖSYM Mobil Bilgi Servisine kayıt olan tüm Turkcell'li her 50’nci kişiye 10 dakika konuşma süresi hediye edilecek. Kampanya kapsamında 10 dakika ödül kazanan kullanıcılar servis kayıtlarını iptal etmedikleri takdirde kampanyadan yararlanabilecek
   

Bu Sayfayı Paylaş