Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri İranlı

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 21 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri İranlı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Araf İranlı Yetenek Sizsiniz
  İranlı Aref Ghafouri
  Yetenek sizsizin Yarı Final 20 Şubat

  [​IMG]


  Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı finali 20 Şubat akşamı İranlı Aref ile büyüledi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının favori yarışmacılarından İranlı Aref Ghafouri muhteşem bir şova imza atarken yine seyircileri büyüledi.

  İranlı Aref yarı finaldeki şovuna jüriye bıraktığı bir mektupla başladı. Acun'un 'eğer başaramazsan veda mektubun mu bu?' sözleriyle karşılık verdiği mektup aslında gösterinin final sehnesini oluşturuyordu. İranlı Aref adeta bir akıl okuma ve tahmin şovu yaparken gösterisine Acun, Hülya Avşar ve Ali Taran'ın aklından geçenleri tahtaya yazmayla başladı. Onları elele tutuşturan İranlı Aref, Acun'dan hayal ettiği yeri, Hülya Avşar'dan uçaktaki koltuğunu ve Ali Taran'dan ise uçuş saatini istedi.

  İranlı Aref daha sonra gösterisinin ikinci bölümüne geçerek, bir gazeteyi seyircilere gönderdi ve gazeteyi parçalattırarak, bir seyirciyi sahneye davet etti. Gösteri boyunca kameralara yansıyan ve tavandan asılmış kutu dikkat çekerekn, sahneye davet ettiği seyirciden bir gazete parçasını gözleri kapalı sçetirip daha sonra içinden bir kelime seçtirip yazdıran İranlı Aref o kelimeyide tahmin etti.

  İranlı Aref'in Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı finalindaki şovunun bitişinde ise tavana asılı o kutu yeraldı. Kutuyu indiren ve içinden çıkardığı açmaya başlayan İranlı Aref, Acundan aldığı kelime olan 'Barbados', Hülya Avşar'dan aldığı 'E 11' ve Ali Taran'dan aldığı '14:42' kelimelerini gösteri başlamadan kutunun içindeki kağıda yazmıştı. İzleyenleri hayrete düşüren, tüyleri diken diken eden İranlı Aref ayakta alkışlandı.

  Gösterinin finalinde ise seyircinin seçtiği kelimeyi de tahmin edeceği düşünülen İranlı Aref kelimeyi önce bilememiş gibi yaparken, daha sonra Acun'un önündeki mektubu aşmasını istedi ve orda yazan kelime seyircinin tuttuğu kelimeydi.

  Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin şüphesiz en güçlü favori adayı ve yeteneği olan İranlı Aref Ghafouri yine muhteşem bir şovla herkesi şaşırttı ve bir sonraki gösterisi için herkesi heyecanlandırdı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yetenek Sizsiniz Aref Forum Tarih
Arefin Yetenek Sizsiniz final gösterisinin sırrı nedir Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 23 Mart 2011
Yetenek Sizsiniz Aref Sanatçı-Ünlü Resimleri 24 Şubat 2011
Yetenek Sizsiniz Yarışmasının Birincisi Kim Oldu? Magazin Haberleri 21 Mart 2011
sefa doğanay yetenek sizsiniz taklit sefa doğanay final 20 mart Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 20 Mart 2011
Yetenek Sizsiniz 27 Şubat finalistleri Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 27 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş