Yerim uleynn

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 18 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Yerim uleynn konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kadir İnanır'dan esinlenerek yaratılan Yaban tipi ve sevgilisi Pınar karakteri ile fenomen haline gelen Fatih Doğruloğlu ve Boncuk Yılmaz, Yüksel Aytuğ'un Kanaltürk'te yayınlanan Medyatik programına konuk oldu.


  [​IMG]
  Canlandırdıkları Yaban ve Pınar tipleriyle Haneler dizisinin önüne geçen Boncuk Yılmaz ve Fatih Doğruloğlu dün akşam katıldıkları programda Kadir İnanır şoku yaşadı.
  Program sunucusu Aktuğ, ikiliye bir sürpriz yaparak Kadir İnanır'ın canlı yayına telefonla bağlanmayı kabul ettiğini söyledi. Daha önce Yaban tipi ile ilgili olumlu açıklamalar yapmayan İnanır'ın telefonu genç oyuncular üzerinde yarattığı tedirginlik yüzlerine yansıdı. Bu sırada konuşmaya başlayan İnanır; "Yaban, Şaban maban gider geriye Kadir İnanır kalır" sözleriyle stüdyodaki gerginliği iyice tırmandırdı.
  Yaban karakterinde Kadir İnanır'a ait izler bulamadığını söyleyen ünlü oyuncu, diziyi beğenmediğini ima etti.
  Bu sırada araya giren Aytuğ, Pınar karakterini canlandıran Boncuk Yılmaz'a söz verdi. "Anlayışınıza teşekkür ederiz" diye söze başlayan Yılmaz ise "Yerim anlayışı" cevabı ile şoke oldu.
  İnanır'ın bu sözleriyle stüdyoda buz gibi bir hava estiği sırada sunucu Aytuğ araya girdi ve telefondaki kişinin Yavuz Seçkin olduğunu açıkladı.
  Bu açıklama ile rahatlayan ikilinin sözleri stüdyodakileri kahkahalara boğdu. Boncuk Yılmaz telefondaki sesin Kadir İnanır olmadığından şüphelenmediğini söyleyerek şu itirafta bulundu: "Hâlâ korkudan titriyorum..."
  Fatih Doğruoğlu ise duygularını şöyle dile getirdi: "Kesinlikle çok tırstım..."
  Yaban karakteri ile ilgili kendisine sürekli soru yöneltilen İnanır daha önce kendisine telif ödenmesi gerektiğini dile getirmişti: "Siz bana o çocuğu getireceğinize, asıl o programın yapımcısını, yönetmenini ve senaristini getirin..."  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yerim uleynn Forum Tarih
Bugün Buldum Bugün Yerim Yarına Allah Kerim Deyimi Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 12 Temmuz 2012
Bir Yerim Diyenden Birde Yemem Diyenden Kork Atasözünün Anlamı Açıklaması Atasözleri & Deyimler 7 Temmuz 2011
Burçlar Kariyerimizi Nasıl Etkiler ? - Burçların Kariyer Üzerindeki Etkileri Burçlar Alemi - Astroloji 8 Kasım 2010
Gidecek Yerim mi Var Akor Emre Altuğ Müzik Türleri ve Enstrümanları 26 Şubat 2010
Şiirlerde Bari Bir Nefeslik Yerim Olsun Resimli Şiirler 2 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş