YeniYoLPersonel 2.2.2 Download

'Y-Z' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  YeniYoLPersonel 2.2.2 Download konusu YeniYoLPersonel 2.2.2 Download

  Tanıtım:
  Üreticiden : YeniYol Personel Maaş Takip Programı; sisteme tanımlayacağınız şube, departman, özelkod kriterleri bazından kayıt yaptığınız personellerinizin aylık olarak günlük, saatlik, aylık ücret, fazla mesai, diğer gelirler, avans kesintileri ve diğer kesintiler ayrıntıları ile maaşlarını hesaplatabileceğiniz ve taksitli ya da taksitsiz avanslarını takip edebileceğiniz, daha sonrasında ise tüm bunları raporlayabileceğiniz bir personel otomasyonudur.

  Programımız şube, departman, özelkod ve bunların tanımlanacak personellere bağlantısı mantığı ile çalışır. Kurulum yapıldıktan sonra program kullanılmaya başlandığında önce bu tanımların sisteme yapılması gerekmektedir. Şube, departman, özelkod tanımları yapılıp personeller sisteme kaydedilirken bu bağlantıları gerçekleştirdikten sonra sistem artık avans kaydı, maaş kaydı ve toplu maaş işlemlerine hazır hale gelecektir.

  YeniYolPersonel aynı zamanda gerçekleştirdiği tüm işlemleri kasa bağlantılı olarak da takip etmektedir. Sisteme tanımlayacağınız kasalarınıza kasa giriş çıkış işlemleri yapabileceğiniz gibi program içinden yaptığınız tüm avans, maaş işlemleriniz kasa hareketlerine otomatik yansıyacaktır.

  YeniYolPersonel aktarım işlemleri ile var olan personel bilgilerinizi excel programı aracılığı ile sisteme kolayca aktarabilirsiniz. Yedekleme ünitesi ile verilerinizin yedeğini kolaylıkla alabilirsiniz. Ayrıca YeniYolPersonel yardım işlemleri, sizlere program ile ilgili gerekli yardımı sunacaktır.


  Sürüm : 2.2.2

  Boyut : 28.8 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 Gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Şenay ÇETİN


  [​IMG]


  YeniYoLPersonel 2.2.2
   
 2. Google

  Google Özel Üye

  Paylaşım İçin teşekkürler
   

Bu Sayfayı Paylaş