YeniYoLKasam 2.2.2 Download

'Y-Z' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  YeniYoLKasam 2.2.2 Download konusu YeniYoLKasam 2.2.2 Download

  Tanıtım:
  Üreticiden :
  YeniYoLKasam'ı çok amaçlı ve işlevli bir kasa programı olarak nitelendirebiliriz. Gerçek işlevi günlük kasa takibi olan YeniYoLKasam genişletilmiş kullanım olanakları ile size sadece bir kasa yazılımı olmaktan ötesini sunuyor.

  Program; gelir-gider takip sistemi yöneticisi, ödemelerinizi hatırlatan bir sekreter, harcamalarınızı otomatik taksitlendiren ve ödeme günlerinde hatırlatan finansör, şubelerinizinde kayıtlarını tutabileceğiniz ve istediğinizde raporlayabileceğiniz bir işletme sistem yöneticisidir.

  Programın Özellikleri :

  Yardımcı :
  YeniYolKasam'ın en büyük özelliklerinden biri size tüm işlevlerinizde destek olacak bir yardımcı sunması. Yardımcıya istediğiniz anda hangi konuda yardım almak istiyorsanız soru sorabilirsiniz.

  Kasa Listesi :
  Ana ekran üzerinde sol tarafta bulunan bu liste sayesinde giriş yaptığınız belgelerin anında hesaplarınıza kaydedildiğini toplamlar üzerinden takip edebileceksiniz.

  Gelir - Gider Kartları Listesi :
  Bu listeye kendi takip etmek istediğiniz gelir ve gider kalemlerini yerleştirebilir, bu gider – gelir kartlarını içeren bir belge girdiğinizde ise bunların hemen etkilendiğini görebilirsiniz.

  Gelir - Gider Takip Sistemi Yöneticisi :
  Ödemelerinizi hatırlatan bir sekreter, harcamalarınızı otomatik taksitlendiren ve ödeme günlerinde hatırlatan finansör, şubelerinizin de kayıtlarını tutabileceğiniz ve istediğinizde raporlayabileceğiniz işletme sistem yöneticisi bulunmaktadır.

  Kasa Hareketlerini Takip Edebilme :
  Gelir ve gider işlemlerinizi düzenleyin ve raporlayın, hatırlatıcı ile ileri vadeli ödemelerinizi zamanında ve tek bir tuş ile ödeyin.

  Grafik Ekran :
  Gelir ve giderlerinizi yine belge giriş anında ya da bir belgenin silinmesi, değiştirilmesi anında grafiksel olarak izleyebilir, değerlendirmelerinizi görsel analizlerle pekiştirebilirsiniz.

  Veri Aktarımları :
  Yeni düzenlediğimiz raporlar ile pdf (adobe), Word ve Excel biçiminde ****** (dış veri) alabilirsiniz.
  Bunun için istediğiniz raporu alın. Daha sonra ekranın üzerinde bulunan menü üzerindeki mektup şekline benzeyen tuşa basın, açılan diyalog kutusundan dosyanın oluşturulacağı yeri ve dosyanın adını belirtin, dosya türü kutusundan ise istediğiniz biçimi belirleyin ve tamam tuşuna basın.

  Tasarım ve Görsellik :
  Kullanımınıza en uygun tasarım, farkları yakalayabileceğiniz görsellik bir arada. Görsel bilgilendirme mesajları ile de daha anlamlı ve kullanıcı dostu.

  Amacınıza En Kısa Yoldan Ulaşın :
  İşlemlerinizi türlü ekranlardan çeşitli dönemeçlerden değil, en kısa yoldan ve çabuk tamamlayın.
  YeniYoLKasam'ın etkin kullanım ekranlarına göz atın.

  İhtiyacınız Olduğu Anda Yanınızdayız :
  Kendi kendine eğitimini verebilen, internet üzerinden devamlı güncellenen dökümanları ile size ipuçları veren, videolar ile görsel eğitimlerde programı daha etkin kullanmanızı sağlayan yardımlarımız sizinle.

  Görünümde Değil, İşleyiş ve Güvenlikte Farklılık :
  Raporlardaki biçimsellik, grafiksel görünüm ve içerik olarak ihtiyacınız olan tüm verileri toplu olarak bir kerede alabilirsiniz.

  Programda kur bilgileri ekranı iki yönlü çalışmaktadır. İster internet üzerinden tüm kur kartlarını ve güncel kur bilgilerini çevrimiçi olarak sisteme yükleyebilir, isterseniz de elle giriş yapabilirsiniz. Kur bilgilerini internet üzerinden güncellemek için Ayarlar/Kur Girişi menüsünden açılan ekran üzerinde takvimin altında bulunan internet üzerinden güncelle linkine tıklayarak yapabilirsiniz.

  Virman işlemi asıl olarak bir kasadan diğer bir kasaya para transferinde kullanılır. Program içerisinde bu işlemi Yeni tuşuna bastıktan sonra gelen kayıt giriş penceresinde işlem türü kutusundan virman işlemini seçerek yapabilirsiniz. İşlem türü seçiminden sonra ekran yapısı görsel olarak değişecek ve virman kasa adında bir kutu açılıp sizden virman yapılacak kasa seçimi istenecektir. Burada İşlem kasası genel anlamda Alacaklı (çıkış), virman kasası ise Borçlu (giriş) kasası olarak işlem görür.

  Not : Programın çalışabilmesi için sisteminizde .NET Framework'un kurulu olması gerekmektedir.


  Sürüm : 2.2.2

  Boyut : 31.7 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Attila Hadi ÖZER


  [​IMG]


  YeniYoLKasam 2.2.2
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - YeniYoLKasam Download Forum Tarih
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011
GMER Rootkit Algılama ve Temizleme Programı İndir Download Güvenlik Programları 6 Mayıs 2011
R-Studio Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı İndir Download Q-R 6 Mayıs 2011
InstantStorm Ücretsiz Ekran Koryucu Yapma Programı İndir Download I-J 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş