YeniYoL Project 1.0.0 Download

'Y-Z' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  YeniYoL Project 1.0.0 Download konusu YeniYoL Project 1.0.0 Download

  Tanıtım:
  Üreticiden :
  YeniYoL Project ;
  Tüm projelerinizi yönetebileceğiniz, net maliyet analizleri yapabileceğiniz, personel ve diğer kaynaklarınızı yönetebileceğiniz bir yazılımdır.
  Birbirlerinden bağımsız projeler tanımlayarak bu projelere kaynaklar ekleyebilir, gün farklarını hesaplayabilir ve ayrıca bu gün farklarına bağlı maliyetleri tespit edebilirsiniz.

  Yazılım ürünleriniz için proje tanımları yapabilir, her bir yazılım iş adımını tanımlayarak personellerinize atamalar yapabilir, personellerinizin doluluk oranlarını anında görebilirsiniz. Personelleriniz kendi ekranlarına kendi kullanıcı adı ve parolaları ile giriş yaptıklarında kendilerine ait iş listelerini görebilir, birbirlerine mesajlar gönderebilir ve mesajlara cevap verebilir.

  İç mesajlaşmaları yönetici olarak takip edebilir, bu mesajları iş listelerine ekletebilirsiniz. Yazılım projeleriniz için ekran bilgileri tanımlayabilir, bu ekranların kullandığı tablo, view, sp, function, bağlı exeler, bağlı raporlar tanımlayabilir, bir exe'nin kullandığı kaynakları daha sonradan raporlayabilirsiniz. Project uzak bir sql server'a tanımlanarak tüm diğer şubelerden online olarak da çalıştırılabilir. Ayrı şehirlerde şubeleriniz olsa dahi online çalışabilirsiniz.


  Sürüm : 1.0.0

  Boyut : 3.83 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : YeniYoL Yazılım


  [​IMG]

  YeniYoL Project 1.0.0
   

Bu Sayfayı Paylaş