Yeniköy İlköğretim Okulu Araklı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Yeniköy İlköğretim Okulu Araklı Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Araklı Yeniköy İlköğretim Okulu - Yeniköy İlköğretim Okulu Hakkında - Yeniköy İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yeniköy İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Yeniköy İlköğretim Okulu Resimleri  Yeniköy İlköğretim Okulu Trabzon Araklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeniköy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeniköy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeniköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeniköy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / ARAKLI
  Adı: YENİKÖY İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Yeniköy
  Telefon Numarası: 4627347110

  Kurumun Misyonu :

  Tüm çalışanlarla birlikte Türk Milli Eğitiminin temel amaç ve ilkeleri ile evrensel değer ve olayların farkında olan vatan ve millet sevgisiyle dolu bireyler yetiştirmelerini sağlamaktır.


  Kurumun Vizyonu:

  Öğrencilerimize mükemmel ve pozitif öğrenme ortamı sağlamaktır. Bu amaçla şunları yapmayı taahhüt ediyoruz; bütün okul öğrencilerini olumlu öğrenme kültürü oluşması için teşvik edeceğiz,bilgi ve başarıyı destekleyeceğiz ve hür düşünebilen , yorumlayabilen bireyler oluşmasını teşvik edeceğiz,her öğrencinin bireysel ve kişisel gelişimine odaklanacağız, öğrencileri sorumluluk bilincine sahip çıkan ve bu değeri yükseltmeye çalışan bireyler olarak yetiştireceğiz,teşebbüs kabiliyeti gelişmiş ve paylaşıma açık bireyler olarak yetiştireceğiz ve geçmişini bilen yorumlayan bu gün ve gelecekle bağlantısını kurup sentez yapabilen ve değerlerine sahip öğrenciler yetiştireceğiz.

  webrehberi.biz

  trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş