Yeni yıldızlar kapıda mı?

'Fenerbahçe' forumunda kultur_bilgisayar tarafından 16 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Yeni yıldızlar kapıda mı? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Fenerbahçe Spor Kulübü, son günlerde gündemi bir hayli meşgul eden transfer konusuna açıklık getirdi.

  Fenerbahçe Spor Kulübü, son günlerde gündemi bir hayli meşgul eden transfer konusuna açıklık getirdi. Dün oynanan müsabaka sonrası Asbaşkan Ali Koç'un transfer sinyali vermesine rağmen, teknik direktör Aragones ara dönemde transfere ihtiyacım yok demişti. Bu gelişmelerin üzerine kulüp resmi sitesi bir açıklama yaparak futbol takımına transfer yapılacağını bir anlamada açıklamış oldu. Kulüpten yapılan açıklama şöyle:
  "Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerimiz bugün kulüp binamızda teknik direktörümüz Sayın Aragones ile bir araya gelerek bir değerlendirme toplantısı yapmışlardır. Toplantıda ara transfer dönemine ilişkin değerlendirmelerde bulunulmuştur. Buna göre sezon sonunda sözleşmesi bitecek bazı futbolcularımız ile sözleşmelerinin uzatılması konusunda resmi görüşmelere başlanması kısa ve uzun vadede kadromuzda eksik görülen yerlere takviyeler yapılması amacıyla araştırmalara ve temaslara başlanması kararı alınmıştır."
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yeni yıldızlar kapıda Forum Tarih
Yeni yıldızların sayısı düşünülenden fazla Uzay ve Gökyüzü 7 Kasım 2008
Merhaba Aranıza Yeni Katıldım. Aramıza Yeni Katılanlar 22 Mayıs 2017
Yeniçeri ocağını hangi padişah kaldırdı kısaca Tarihi Bilgiler 12 Şubat 2017
Coğrafi keşifler sonrası yeni ticaret yollarının bulunmasının devletlerin gelişmesine katkıları Eğitim Bilgileri 7 Şubat 2017
Tanzimat Fermanı'nın getirdiği yenilikler madde madde Tarihi Bilgiler 1 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş