Yeni ortak Lazovic

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 11 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Yeni ortak Lazovic konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Cimbom, ara transferde dev bir operasyon için düğmeye bastı. Ümit ve Nonda ile devre arasında yolları ayırmayı düşünen Galatasaray, PSV'nin Sırp golcüsü Danko Lazovic'i Ocak'ta bitirmek istiyor.

***​

Kalli rapor verdi
    Galatasaray'da dev operasyon... 32 yaşına gelen Ümit Karan'ın özel yaşantısına dikkat etmemesi, sözleşme imzalamasının ardından Nonda'nın performansının düşmesi sarı-kırmızılı ekibi forvet arayışına itti. Kalli'nin de bu iki oyuncuyla ilgili olumsuz rapor vermesiyle Ümit ve Nonda'yı devre arasında göndermeyi düşünen yönetim, [​IMG]
    Baros'un yanına kaliteli bir forvet transfer etmek için arayışlara başladı.

Randevu istediler
    Sarı -kırmızılı ekibin transfer listesinin başında PSV'de başarılı bir grafik çizen Danko Lazovic geliyor. Menajerler aracılığıyla Sırp oyuncu ile temasa geçen Haldun Üstünel'in 25 yaşındaki oyuncudan olumlu yanıt aldıkları ve PSV'den görüşmek için randevu istedikleri bildirildi. Geçen sezon PSV formasıyla ligde 31 maçta 11 gol kaydeden golcü futbolcu, bu sezon 13 maçta 6 gol attı.
    Yılmaz ŞENOL

Yükleniyor...