Yeni MSN Adresi Alma

'MSN Diğer Paylaşımlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 24 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yeni MSN Adresi Alma konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  msn adresi nasıl alınır?
  msn kaydol
  yeni msn adresi al

  Yeni bir msn adresi almak istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Yapmanız gereken işlem oldukça basit. Konuyu inceleyin ve anlatılanları yapın böylece yeni bir msn adresniz olacak

  Öncelikle MSN almak için
  buradan kayıt sayfasına gidiyoruz. Formu eksiksiz olarak, doldurduğumuz taktirde sorunsuzca MSN'e kaydolmuş olacağız. Öncelikle kendimize bir E-Posta adresi belirleceğiz, kendi ismimiz veya internette kullandığımız rumuzu e-posta adresi yapabiliriz. Ancak sizden daha önce başka birisi o adresi almış mı? diyerek, istediğimiz ismi yazdıktan sonra Kullanılabilirliği denetleyin butonuna basıp, e-posta adresinin dolu/boş olduğunu tespit ediyoruz.

  Şifremizi mümkünse zor tahmin edilecek rakam/harf kombinasyonundan oluşan bir şifre olarak belirliyoruz.

  Parola sıfırlama seçenekleri, ilerde oluşabilecek msn çaldırmalarına karşı büyük önem taşıyan bir opsiyondur. Ve mutlaka zor tahmin edilecek bir gizli soru seçilmelidir. Hatta mümkünse soruyla alakasız bir cümle ile cevap verilmelidir. Diğer e-posta adresine bir adres yazmak kullanıcının tercihine bırakılmış vaziyette.

  Adınızı, soyadınızı, cinsiyet, il, posta kodu ve saat dilimi bilgisini girdikten sonra, hemen altında bulunan Resimde gördüğünüz karakteri yazın kısmındaki sayı ve harfleri, kutucuğa yazıyoruz.

  Yasal yükümlülükleri merak eden üyeler için; Microsoft hizmet sözleşmesi ve Microsoft çevrimiçi gizlilik bildirimi altında kurallar ve müeyyide detaylı şekilde anlatılmış. İsterseniz ordan tıklayıp okuyabilirsiniz.

  Herşeyi eksiksiz ve doğru olarak doldurduğunuzda Kabul Ediyorum'u tıklıyoruz ve MSN adresi sahibi oluyoruz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yeni Adresi Alma Forum Tarih
Yeni msn adresi alma - Yeni msn adresi al Msn Ve Mail Yardım 20 Mayıs 2009
yeni imeil adresi Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 11 Aralık 2010
Merhaba Aranıza Yeni Katıldım. Aramıza Yeni Katılanlar 22 Mayıs 2017
Yeniçeri ocağını hangi padişah kaldırdı kısaca Tarihi Bilgiler 12 Şubat 2017
Coğrafi keşifler sonrası yeni ticaret yollarının bulunmasının devletlerin gelişmesine katkıları Eğitim Bilgileri 7 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş