Yeni Model Seat IBX Concept Tanıtımı Resimleri

'Tuning' forumunda Mavi_inci tarafından 4 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Yeni Model Seat IBX Concept Tanıtımı Resimleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yeni Model Seat IBX Concept Tanıtımı
  Yeni Model Seat IBX Concept Resimleri

  Seat IBX Concept
  Seat’ın ufak SUV konsepti: IBX

  [​IMG]

  Seat Cenevre Otomobil Fuarı’nda IBX adındaki bu küçük SUV konseptiyle muhtemelen gelecekte Volkswagen Tiguan’a rakip olarak piyasaya süreceği aracın ön izlemesini sundu.
  Yeni gösteri otomobili Seat’ın 2007’de Frankfurt Otomobil Fuarı’nda sunduğu Tribu adındaki eski konseptiyle bazı ortak özelliklere sahip.

  O otomobil Seat’ın tamamen baş tasarımcı Luc Donckerwolke’nin yönetimi altında yarattığı ilk Seat’tı – ama kısmen VW Grubu’nun üretim stratejileri, kısmen de küresel ekonomik krizin başlaması nedeniyle otomobilin üretim planları iptal edilmişti.

  IBX de Donckerwolke’in yönetimi altında tasarlandı. Seat başkanı James Muir aracın potansiyeli olduğuna inanıyor. Muir, “IBX’i üretim portföyümüzde gelecekte yapacağımız genişlemelerin bir temsilcisi olarak düşünebiliriz” dedi.

  Seat yetkilileri muhtemel bir üretim modelinin beş kapılı olmasının neredeyse kesin olduğunu ifade ediyor. Araç 4,26 metre uzunluğa, 1,8 metre genişliğe ve 1,62 metre yüksekliğe sahip – yani Tiguan’a göre daha kısa, daha dar ve biraz daha alçak.

  Seat IBX Concept

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş