Yeni iş arkadaşınız Nokia E50

'Nokıa' forumunda UquR tarafından 22 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Yeni iş arkadaşınız Nokia E50 konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yeni iş arkadaşınız Nokia E50
  [​IMG]

  Nokia, iş dünyasına yönelik Eseries’in en yeni ve en küçük cihazı olan Nokia E50 ile kullanım kolaylığı, sesli iletişim ve güvenli e-posta uygulamalarını bir araya getiriyor. Bu yeni cep telefonu sayesinde çalışanlar işlerini her yerde ve her zaman aynı verimlilikle sürdürebiliyorlar.

  Nokia, iş dünyasına yönelik ürünlerine bir yenisini ekledi. Nokia E50, kusursuz sesli iletişim, e-posta ve veri iletimi uygulamalarıyla kurumlara çok sayıda çalışan ile hareket halindeyken de rahat iletişim kurma olanağı sunuyor. Bu yeni cep telefonu sayesinde çalışanlar işlerini her yerde ve her zaman aynı verimlilikle sürdürebiliyorlar. Üstelik firmaların bilgi teknolojileri (BT) departmanları, Intellisync Device Management çözümü aracılığıyla Nokia E50 kullanımını kolayca ve güvenle yönetebiliyorlar.

  Küçük boyutu, zarif ve şık görüntüsüyle klasik Nokia tasarımının tüm özelliklerini barındıran Nokia E50, hem iş hem de özel hayatında aynı telefonu kullanmak isteyen profesyoneller için özel olarak geliştirilmiş. Cihazda kullanıma hazır iş uygulamaları, benzersiz ses ve arama işlevleri, iki ayrı numarayı tek telefonda kullanabilme özelliği, MP3 çalar ve isteğe bağlı 1,3 megapiksel kamera bulunuyor. Üstelik bütün bu gelişmiş özellikler, zarif ve parlak bir metal kaplama ve hafif bir renk dokunuşuyla bir arada sunuluyor.

  Çalışanlar için sayısız avantaj

  İster ofiste olun, ister yollarda, Nokia E50 hızlı arama, çağrı yönlendirme, tek tuşla sesli posta ve dahili numara çevirme gibi, sadece ofis telefonlarına özgü olduğu düşünülen tüm hizmetleri veriyor. Ayrıca, E50’ye eklenen kurumsal ses çözümleri, firmaların mevcut ses altyapısı (PBX) ile kolay entegrasyon sağlıyor.

  Örneğin, Nokia E50’deki Mobile Least Cost Routing özelliği, firmaların cep telefonu aramalarını kurumsal PBX’e yönlendirerek uzun mesafe ve uluslararası görüşmelerde maliyet tasarrufu yapmalarını sağlıyor. Avaya’nın one-X hizmetlerini kullanan firmalar da Nokia E50 cep telefonlarını doğrudan şirket hatlarına bağlayabiliyorlar.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yeni arkadaşınız Nokia Forum Tarih
Merhaba Aranıza Yeni Katıldım. Aramıza Yeni Katılanlar 22 Mayıs 2017
Yeniçeri ocağını hangi padişah kaldırdı kısaca Tarihi Bilgiler 12 Şubat 2017
Coğrafi keşifler sonrası yeni ticaret yollarının bulunmasının devletlerin gelişmesine katkıları Eğitim Bilgileri 7 Şubat 2017
Tanzimat Fermanı'nın getirdiği yenilikler madde madde Tarihi Bilgiler 1 Şubat 2017
Osmanlı Devleti'nin yeni bir savaşa hazır olduğu söylenebilir mi kısaca? Tarihi Bilgiler 30 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş