Yemek öncesi büyük stres!

'Fenerbahçe' forumunda KaRDeLeN tarafından 8 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Yemek öncesi büyük stres! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yemek öncesi büyük stres!


  [​IMG]

  F.Bahçe'de Yıldırım'ın bugün vereceği 'birlik yemeği'ne Kazım ve Önder katılmıyor. Semih ise şikayetinden sonra ilk kez başkanla buluşuyor.
  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, ikinci yarı öncesi futbolculara moral ve birlik mesajı vermek için bugün bir yemek düzenledi. Yemeğe Sportif Direktör Aykut Kocaman, teknik heyet ve futbolcular da tam kadro olarak katılırken, kadro dışı bırakılan Kazım ve Önder yer almayacak.

  Kendisinden habersiz sözleşmesini uzattığı gerekçesiyle kulübü TFF'ye şikayet eden ikinci kaptan Semih Şentürk ise ilk kez başkan Yıldırım'la karşı karşıya gelecek. Aziz Yıldırım'ın yemekte, Carlos'un 'sevgisizlik' sözlerinin ardından takımla bu konuyu görüşeceği, kaptan Alex ve Emre'nin ise Kazım ve Önder'in affedilmeleri konusunda başkana ricada bulunacağı öğrenildi. Yıldırım'ın, yemek öncesi Kocaman&Daum ikilisi ile transfer konusunu masaya yatıracağı gelen haberler arasında.

  AVUKATI YALANLADI

  Öte yandan Semih'in avukatı F.Bahçe ile sözleşmenin uzatılması konusunda husumet yaşandığı haberlerini yalanlayarak, "Tek taraflı opsiyon maddesi geçersiz kılındığından 2010- 2011 futbol sezonu için tescil edilmemesi hususunda federasyona tarafımızca tamamen hukuki bir bildirimde bulunulmuştur. F.Bahçe ile tüm bağları kopardığımız, kulübe tazminat davası açacağımız yalandır ve tarafımızadan bu yönde bir demeç de verilmemiştir" dedi.
   

Bu Sayfayı Paylaş