Ye Dua Et Evlen - Elizabeth Gilbert

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Dine tarafından 12 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Ye Dua Et Evlen - Elizabeth Gilbert konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ye Dua Et Evlen - Elizabeth Gilbert kitap tanıtımı - kitap özeti


  Kitabın künyesi
  Ye Dua Et Evlen

  Elizabeth Gilbert
  · Pegasus Yayıncılık
  · Basım Tarihi : 04 - 2010
  · ISBN : 9786054263578
  · Sayfa Sayısı : 345
  · Çevirmen : Çiğdem Samsunlu
  · Etiket Fiyatı : 19.00 TL


  Kitap hakkında

  Ye, dua et, evlen bir aşk... İki boşanma... Bir evlilik.. Evliliğe küsmüş bir kadın ve bir erkeğin evliliğe giden yolda sıcak ve duygusal aşk hikâyesi bütün dünya onu okudu, onu konuştu. 5 milyondan fazla satışıyla milyonları kendine bağlayan ye, dua et, sev kaldığı yerden devam ediyor! 155 Haftadan fazla New York Times, Amazon ve Barnes and Noble'ın çok satanlar listesinde 1 NUMARA “Ye, Dua Et, Sev'i tüm kız arkadaşlarıma hediye ettim”
  Julia Roberts

  Tüm dünyada bestseller olan Ye, Dua et, Sev kitabının sonunda Elizabeth Gilbert gönlünü, Brezilya'da doğmuş ama Avustralya vatandaşlığına sahip, tanıştıklarında Endonezya'da yaşamakta olan Felipe'ye kaptırmıştı.

  Sonsuz bir sadakatle birbirine bağlı bu çift, kötü sonuçlanan birer boşanmanın kurbanları olduğundan şartlar ne olursa olsun bir daha evlenmemek için yemin etmiştir. Ama kader, ağlarını örer ve Amerika'ya giriş yaptıkları bir anda Felipe'nin sınır dışı edilmesi planlarını altüst eder. Gilbert, ya evlenip Felipe'yi Amerika'ya getirecek ya da onu sonsuza kadar kaybedecektir. Söz konusu evlilik olduğunda sadakat, özerklik, gelenek, sosyal beklentiler, eşleri bekleyen sorumluluklar ve en önemlisi boşanma riski göz ardı edilmemelidir.

  Gilbert'ın yazmış olduğu bu eser aşkın tüm karmaşıklığına ve sonuçlarına rağmen yaşanması gerektiğinin en güzel örneğidir. “Gilbert gibi ilgi çekici bir tarza sahip bir yazar kolay bulunmuyor.” New York Times “Bu kitapta Goethe'den Oscar Wilde'a kadar herkesi bulabilirsiniz fakat en çok da Gilbert'in güçlü sesi aklınızda kalacak.” Dallas Morning News Zekice ve mütevazı, eğlenceli, sıcak ve cömert.

  İşte Ye, Dua Et, Evlen'in arkasındaki ses. Gilbert'in kitaplarının sonunda onu dostunuz gibi kabul ediyorsunuz. Tekrar Gilbert'la olmak bir zevk. San Francisco Chronicle

  Kitap kapağı
  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Evlen Elizabeth Gilbert Forum Tarih
Şinasi Şair Evlenmesi Özellikleri Nelerdir Tiyatro ve Skeçler 1 Ekim 2011
Şinasi Şair Evlenmesi Hakkında Bilgi Tiyatro ve Skeçler 1 Ekim 2011
Ülkelerin Evlenme Gelenekleri - Ülkelerin Evlenme Adetleri Nelerdir Ülke Kültürleri 18 Eylül 2011
En romantik evlenme teklifi mesajları Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri 28 Haziran 2011
Türk Kültüründe Evlenme Gelenekleri Ülke Kültürleri 16 Haziran 2011

Bu Sayfayı Paylaş