Yeşilçam Dümen İlköğretim Okulu Bozdoğan Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 17 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Yeşilçam Dümen İlköğretim Okulu Bozdoğan Aydın konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Yeşilçam Dümen İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Bozdoğan'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Yeşilçam Dümen İlköğretim Okulu Resimleri - Yeşilçam Dümen İlköğretim Okulu Hakkında

Yeşilçam Dümen İlköğretim Okulu Aydın Bozdoğan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeşilçam Dümen İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeşilçam Dümen İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeşilçam Dümen İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeşilçam Dümen İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YEŞİLÇAM DÜMEN İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yeşilçam Köyü Bozdoğan

Telefon Numarası: Bilgi Yok

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi: Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Yükleniyor...