Yazlık Hatuniye İlköğretim Okulu Maçka Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Yazlık Hatuniye İlköğretim Okulu Maçka Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yazlık Hatuniye İlköğretim Okulu Hakkında - Yazlık Hatuniye İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yazlık Hatuniye İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Yazlık Hatuniye İlköğretim Okulu Resimleri


  Yazlık Hatuniye İlköğretim Okulu Trabzon Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yazlık Hatuniye İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yazlık Hatuniye İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yazlık Hatuniye İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yazlık Hatuniye İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / MAÇKA
  Adı: YAZLIK HATUNİYE İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Yazlık Köyü
  Telefon Numarası: 4625121810

  Kurumun Misyonu :

  Sevgi, güler yüz, ilgi ve bilginin temel değerler olduğu bir öğrenme ortamında; çevreye uyumlu değişen, gelişen ve kendisiyle barışık, daha iyiye ulaşmak için çalışan bireyler yetiştirmek.


  Kurumun Vizyonu:

  Bütün öğrencilerin ilgi,ihtiyaç ve yetenekleri doğrultusunda, sevgi saygı ve güven ortamında 21. yüzyılın ihtiyaçlarına cevap verebilecek bireyler olarak yetişmelerini sağlayabilmek.


  Kaynak :trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş