Yazıcıoğlu ve 5 kişinin cesedine ulaşıldı

'Haber Arşivi & Gündem' forumunda NeslisH tarafından 27 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Yazıcıoğlu ve 5 kişinin cesedine ulaşıldı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da içinde bulunduğu 6 kişiyi taşıyan helikopterin enkazına ulaşıldı. Enkaza ilk ulaşan ekiplerin verdiği bilgiye göre, helikopterde bulunan Yazıcıoğlu ve 5 kişinin cansız bedenleriyle karşılaştıklarını ifade ettiler.
  Ekipler, Yazıcıoğlu ve 5 kişinin kazadan ve soğuktan dolayı tanınmaz halde olduğunu belirtiyorlar. Bu arada hava şartlarının çok kötü olması sebebiyle Yazıcıoğlu ve 5 kişinin cesetlerinin nasıl indirileceği merak konusu... Havanın kararması halinde cesetlerin indirilmesi çalışması yarına bırakılacak.

  İçişleri Bakanı Beşir Atalay, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekileri taşıyan ve önceki gün düşen helikopterin enkazına ulaşıldığını açıkladı.


  Helikopterin enkazının Sisne ile Elmadağ arasında Şahinkaya bölgesinde olduğu belirtiliyor. Alınan bilgiye göre enkaz, Kurucaova'nın 4 kilometre kuzeydoğusunda bulundu. Ekipler de o bölgeye yönlendirildi.
  Bakan Atalay, "Sizlere arama-kurtarma çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgi verecektim. Ancak ani bir gelişme oldu. Bu nedenle bunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Helikopterin enkazına, şu an bana gelen bilgilere göre ulaşıldı. Döngel köyü Şahinkayası mevkisinde Sisne-Elmalı arasında helikopterin enkazının bulunduğu bilgisi bana geldi" dedi. Bakan Atalay, enkazdakilerin sağlık durumuyla ilgili sorular üzerine, ''Enkazın bulunma bilgisi çok yeni. Bu konuda şu anda birşey söyleyemiyorum'' yanıtını verdi. Atalay ve beraberindekiler, daha sonra enkazın bulunduğu bölgeye doğru gitmek üzere Göksun Kaymakamlığından ayrıldı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yazıcıoğlu kişinin cesedine Forum Tarih
Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Kaman Kırşehir Kırşehir Tanıtımı 9 Ağustos 2012
Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli Denizli Tanıtımı 18 Eylül 2011
Çanakkale Yazıcıoğlu Camisi (Gelibolu) Hakkında Bilgi Çanakkale Tanıtımı 24 Şubat 2011
Muhsin Yazıcıoğlu Şiirleri - Muhsin Yazıcıoğlunun Tüm Şiirleri Şiirler 18 Şubat 2011
Muhsin Yazıcıoğlu Şiiri - Üşüyorum Resimli Şiirler 18 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş