Yaylasoft Ticari Entegre 2.05 İndir

'Y-Z' forumunda Siraç tarafından 16 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Yaylasoft Ticari Entegre 2.05 İndir konusu Yaylasoft Ticari Entegre 2.05

  Boyut : 11 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : Kayıt sınırı

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Yaylasoft

  Tanıtım:
  Stok, Cari, Kasa, Fatura, Döviz, Taksit hesaplarınızı rahatlıkla takip edebileceğiniz, istediğiniz arama-sıralama kriterlerine göre raporlar alabileceginiz, geriye yönelik işlemler yapabileceğiniz, istediğiniz bilgisayar ortamına bilgilerinizi güvenle yedekleyebileceğiniz, profesyonel bir ön muhasebe paket programıdır.

  STOK
  Bir kereye mahsus olmak üzere kaydını yaptğınız stoğa ait tüm bilgilere, Stok Arama Formunda istediğiniz arama-sıralama kriterini kullanarak ulaşabilir, belirttğiniz (özelkod, gruplandirma vs.) bilgilere göre stok listesini görüntüleyip, yazıcı dökümünü alabilirsiniz. Ürünler için stokta bulunması gereken minimum ve maksimum miktarlar girilebilir, böylece girilen limitlerin dışına çıkması durumunda uyarı iletisi alabilirsiniz. Stok hareket işlemlerinizi hem TL hem de döviz cinsinden yapabilir, istediğiniz parabirimi hesabina, istediğiniz kur üzerinden ve dilediğiniz işlem türüne (nakit, çek, senet vs.) göre kayıt yapabilirsiniz. Stok Hareket Raporunda; hangi stoğun, hangi tarih-saatte, ne kadarlık miktarının giriş veya ne kadarlık miktarının çıkış işlemi yaptiğını, işlem tutarı ve açıklamasıyla birlikte görüntüleyip, istediginiz filtre sarti ve filtre aralığında, alttoplam bilgisiyle birlikte rapor alabilirsiniz. Muhasebeciniz envanter mi istedi? Yapacagınız tek sey stok envanterine tıklayıp, yazdır demek. Ne olacak biliyor musunuz? Muhasebecinizin envanter istemesiyle, envanteri eline alması aynı zamanda gerçekleşecek. Günlerce, tek tek stok sayma dert ve stresini ticaret tarihinize karıştıracak, vay be..! deyip düşünceye dalmaktan kendinizi alamayacaksınız.

  CARI
  Öncelikle "Cari" kelimesini açıklayalım. Cari; sizinle borç-alacak ilişkisi olan herkestir. Cari modülünde hem müşterilerinizin, hem de satıcı firmalarınızın hesap kaydını rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bir kereye mahsus olmak üzere kaydını yaptıgınız cariye ait tüm bilgilere, Cari Arama Formundaki istediğiniz arama - sıralama kriterini kullanarak ulaşabilir, belirttiğiniz (özelkod, gruplandirma vs.) bilgilere göre cari listesi görüntüleyip, yazıcı dökümünü alabilirsiniz. Cari hareket işlemlerinizi hem TL hem de döviz cinsinden yapabilir, istediğiniz parabirimi hesabına, istediğiniz kur üzerinden ve dilediğiniz işlem türüne (nakit, çek, senet vs..) göre kayıt yapabilirsiniz. Cari Hareket Raporunda; kimin, hangi tarih-saatte, ne kadarlık borçlanıp ne kadarlık alacaklandığını, açıklamasıyla birlikte görüntüleyip, istediğiniz filtre şartı ve filtre aralığında, alttoplam bilgisiyle birlikte rapor alabilir, istediğiniz aralıkta kasa takibinizi yapabilirsiniz. Simdi gelelim bu programın pek çok ticari programa depar atan bölümlerine; - Bir carinin ayni anda birden fazla parabirimine ait bakiyesi olabilir. (Örn. Carinizin TL, $, € hesaplarini ayri ayri takip edebilirsiniz.) - Cari hesapları için borç ve alacak limitleri belirleyebilir, bu limitlerin aşılması durumunda uyarılmanızı isteyebilirsiniz. - Dövizli hareket işlemleriniz dövizci mantıgıyla çalışır. Kurdan zarar etmezsiniz. - İşletmenizin finansal son durumunu mu merak ediyorsunuz? Bakiyeler Listesine tıkladığınız anda toplam borç ve alacağınız karşınızda..

  FATURA
  Öncelikle bu modülün bir alış-satış formu olduğunu, burada yaptığınız işlemden hemen sonra mutlaka fatura kesme gibi bir mecburiyetiniz olmadığını, muhasebelenen veya henüz muhasebelenmemiş hesaplarınızı ayrıntılarıyla takip edebileceginizi unutmayın. İşlemlerinizi ister kdv dahil, ister kdv hariç şekilde yapabilir, kalemde iskonto ve kdv bilgisi tanımlayabilir, fatura altı iskontosu yapılacaksa; bu işlemi ister rakamsal, ister yüzdesel olarak belirtebilirsiniz. Faturada döviz fiyatlandirması kullanabilir, fatura tutarını cari bakiyesine ister TL, ister döviz cinsinden isleyebilirsiniz. Yaptıgınız işlemler stok ve cari kayıtlarına otomatik olarak işlendiği için, ayrıca işlem yapmazsınız. Görsellik olarak standart bir fatura şablonuna göre taşarlanmış fatura formunu kullanırken hiç zorlanmayacak, bu programı yıllardır kullanıyormuş hissine kapılacaksınız. Fatura dizaynında, "soldan bu kadar boşluk","üstten şu kadar boşluk" hesaplarını dizayn tarihinize karıştırabilirsiniz. Faturanın istediğiniz bilgisini, fatura kağıdınızın dilediginiz noktasına, mouse ile sürükleyip birakabileceginiz dizayn formunda, fatura bilgileri haricinde de dilediğiniz kadar sabit yazi etiketleri oluşturabilir, fatura kağıdına yansıtacağınız bilgiler için, dilediğiniz yazi fontu ve boyutunu kullanabilir, yaptığınız dizayna göre istediğiniz kağit ebadında bilgisayarınızdan fatura kesebilirsiniz.

  DÖVİZ
  Bir kereye mahsus olmak üzere kaydını yaptiğınız dövize ait tüm bilgilere, Döviz Arama Formu aracılığıyla ulaşabilir, istediğiniz kadar dövizin kur bilgisini takep edebilir, dövize ait aktif olan kur bilgisini döviz kaydınızı açtığınız an görebilir, istediğiniz sıklıkta döviz kuru girebilir, istediiniz tarih-saat aralığına göre döviz kur raporu alabilirsiniz. Stok, Cari, Fatura kayıtlarında döviz kurlarını, ister işlem tarihine göre, ister o an aktif kur üzerinden isterseniz özel (opsiyonel) kur tanımlamasıyla kullanabilirsiniz. Günlük kur giriş uyarısını aktifleştirip, her gün programın sizi kur girişi için uyarmasını isteyebilirsiniz.

  TAKSIT
  Hem alış, hemde satış işlemlerinizi taksitlendirebileceğiniz taksit formlarinin benzerlerinden en büyük üstünlügü, taksitlendirmede ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilerin aynı formda olmasıdır. Örn. cariniz ödemesini yapmamis; carinizin irtibat telefonları karşınızda.. Çok çeşitli otomatik taksitlendirme işlemleri yapabileceğiniz taksit formlarında, istediğiniz tarihten başlayıp, istediğiniz zaman aralığı ve küsürat hassasiyetinde taksitlendirme yapabilir, varolan taksitlendirmeler üzerine, sonradan yeni taksitler ekleyebilirsiniz. Otomatik taksitlendirmelerinize, otomatik ödemeler yapabilirsiniz. Taksit Listesinde; kimin, hangi tarihte, ne kadarlık taksitlendirme yaptırıp, bu taksitlerin ne kadarını ödediğini görebilirsiniz. Taksit Hareket Raporunda, tüm taksit hareketlerini, net bir şekilde, istediğiniz filtre şartı ve filtre aralığına göre görüntüleyebilir ve isterseniz yazıcıdan bu bilgilerin dökümünü alabilirsiniz. Kimin günü geldigi halde taksitini ödemedigini Ödenmeyenler Raporuna tıkladığınız an görebilirsiniz. Taksit işlemlerinizde kefil bilgisi girebilir, kefil raporu alabilirsiniz. Cari veya kefilin karalistede olmasi ve cari ve kefilin birbirlerine kefil olması durumlarında uyarılırsınız..

  TE ile istediğiniz kadar işyeri tanımlayıp, tüm işyerlerinin hesabını aynı program üzerinde ayri ayri takip edebilirsiniz. Kayıtlarınıza otamatik kod numaraları verilmesinden, standart kdv oranına, finansal ayarlamalardan, foto&logo standart değerlerine kadar pek çok özel ayarlama seçeneği kullanabilirsiniz. Yetkisiz kişilerin programınıza erişimini engellemek için, şifreleme kullanabilirsiniz. Kendenizin haricinde bu programı kullanacak kişiler varsa, bu kişilerin kullanıcı kaydını yapıp, programı ne zaman kullandıklarını tespit edebilirsiniz. Istediğiniz an yedekleme yapabilir, Otomatik Yedekleme Sistemi (OYS) kullanabilir, istediğiniz verileri, dilediğiniz bilgisayar ortamına, güvenle yedekleyebilirsiniz. Fatura dizaynında oldugu gibi makbuz dizaynında da mouse ile istediğiniz bilgiyi, makbuz kağıdınızın dilediginiz noktasina sürükleyip birakabilir, istediginiz sayıda sabit yazi etiketi oluştarabilir, makbuz kagidina yansitacağınız bilgiler için, dilediğiniz yazı fontu ve boyutunu kullanabilir, yaptiğınız dizayna göre istediğiniz kağıt ebadında bilgisayarınızdan makbuz kesebilirsiniz.

  Yaylasoft Ticari Entegre 2.05
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş