Yattara gitmek istemiyor !!!

'Trabzonspor' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 6 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Yattara gitmek istemiyor !!! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Katar’ın Al sadd takımına gitmek için yapmadığını bırakmayan Gineli futbolcu şimdi gitmemek için Trabzonspor yönetimine adeta yalvarıyor.


  Trabzonspor'dan gitmek için çalmadık kapı bırakmayan ve basın toplantısı düzenleyen Gineli futbolcu İbrahima Yattara'nın Katar'ın al Sadd takımına gitmek istemediği ortaya çıktı. Geçen hafta Trabzonspor ile ilişkisi kesilen ve çalışmalarını Cumartesi gününe kadar Haluk Ulusoy kamp eğitim tesislerinde kendisine tahsis edilen bir antrenör ve fizyoterapistle yapan henüz daha Trabzon'dan ayrılmaması dikkat çekti. Katar'ın Al Sadd takımına transfer olması beklenen İbrahim Yattara'nın bu durumu gizemini koruyor. Al Sadd Kulübü'nün İbrahima Yattara ile ilgili olarak herhangi bir açıklamada bulunmaması ve bugün Trabzonspor kulübü adına Gineli oyuncunun bonservis bedeli olan 10 milyon 800 bin Euroyu yattırmaması kafalarda soru işareti bırakıyor


  Gineli futbolcu İbrahima Yattara'nın önce katar kulübü Al Sadd takımına gitmek için çalmadık kapı bırakmayan 4 yıllık anlaşma yapan ve bu anlaşma sonucunda iki yıllık parasını 4 milyon Euro'yu peşin alacak olan Yattara şimdi Katar'a gitmemek için yan çizdiği söyleniyor. Bu konuda Trabzonspor kulübü yetkilileri açıklama yapmazken Gineli futbolcu yakın çevresine Bir hata ettiğini ve Trabzon'dan ayrılmak istemediğini eşininde Katar'a gitmeye sıcak bakmadığı ifade ediliyor.Trabzonspor yönetimi Yattara'nın bu tutumu karşısında nasıl bir yol izleyeceği merak konusu..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yattara gitmek istemiyor Forum Tarih
Naby Moussa Yattara Kimdir - Naby Moussa Yattara Biyografisi Yerli - Yabancı Sporcular 7 Şubat 2011
Yattara'da erken dönüş hazırlığı Trabzonspor 10 Ocak 2010
Yattara bıçak altına yatıyor! Trabzonspor 8 Ocak 2010
Ve Yattara İngiltere'de Trabzonspor 16 Aralık 2009
Yeter! Sus artık Yattara Trabzonspor 15 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş