Yatak Odası Dekorasyonu için Öneriler

'Dekorasyon' forumunda maviboncuk tarafından 22 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. maviboncuk

  maviboncuk Üye

  Yatak Odası Dekorasyonu için Öneriler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yatak Odası Dekorasyonu için Öneriler

  Yorucu bir günün ardından rahat bir uyku çekmek ve ertesi güne ertesi güne enerji dolu başlamanız için yatak odanızın konforu ve yerleşimi önemlidir. En doğru yatak odası dekorasyonu önerileri size yardımcı olacak.
  Yatak Odası Dekorasyonu için Öneriler
  [​IMG]
  Sessizlik iyi bir uykunun garantisidir. Dışarıdan ve diğer odalardan gelebilecek sesleri en aza indirmek için yatak odanızın duvarlarını izole edin. Ses yalıtımı sağlayan duvar kağıtları ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  Yatak odanızda televizyon izlemeyi seviyorsanız duvara monte edilebilir tipte televizyonları tercih edin. Mevcut televizyonunuzu kullanmak için sehpa gibi yer kaplayan eşyalar yerine duvar raflarını kullanabilirsiniz.
  Uyumadan önce kitap okuma alışkanlığınız varsa yerden tasarruf etmek için yatak başlıklarına monte edilen spot lambaları kullanabilirsiniz.
  Gece su içmek için uyandığınızda mutfağa gitmeye üşeniyorsanız başucu sürahilerinden edinebilirsiniz.Bardağı üzerine kapatılan sürahiler az yer kaplar ve en fazla 3 bardak su aldığı için her zaman taze su içebilirsiniz.
  Gardırop seçerken uzun elbiseleriniz ve pantolonlarınız için boyu uzun ve geniş bölmeleri olan dolapları tercih edin. Gardırop kapaklarının rahatça açılabilmesi için gardırobunuzu yatak odasındaki diğer mobilyalara en az 60 cm uzaklıkta yerleştirin. Yatak odanız küçükse ve arada bu kadar mesafe bırakabilecek bir alan yoksa sürgülü kapakları olan gardıropları kullanabilirsiniz.
  Çorap, kemer, fular gibi küçük ama fazla sayıda aksesuarları gardırobunuza düzgünce yerleştirmek ve aradığınızda kolayca bulabilmek için kumaş ya da deriden yapılmış bölücüleri kullanabilirsiniz.
  Mevsimine göre kullandığınız saten çarşaflar, yastık ya da nevresimleri saklamak için yatak ucunu mobilyalarınızla uyumlu etejer ya da dekoratif sandıklar yerleştirebilirsiniz. Dekorasyonda uyumluluğu sağlamak için kullandığınız sandık ya da etejerin yatağınızla aynı boyda olmasına dikkat etmeniz gerekir.
  Yatak odanızın duvarlarında sizi rahatsız eden çıkıntılar varsa, uygun ölçüde dolaplar yaptırarak değerlendirebilirsiniz. Dar ve uzun dolaplar ayakkabı kutularınızı sağlamak için idealdir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yatak Odası Dekorasyonu Forum Tarih
Yatak odası dekorasyonu(Genç Kızlara) Dekorasyon 7 Eylül 2009
Genç kızlara yatak odası dekorasyonu Dekorasyon 5 Eylül 2009
Yatak Odası Dekorasyonu.. Dekorasyon 31 Ağustos 2009
Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı Dekorasyon 18 Haziran 2009
Yatak odası dekorasyonu için farklı tarzlar Dekorasyon 11 Mart 2009

Bu Sayfayı Paylaş