Yatak başınızı siz seçin

'Dekorasyon' forumunda KaRDeLeN tarafından 11 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Yatak başınızı siz seçin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yatak başınızı siz seçin


  [​IMG]

  Evin en özel alanı, bizim en gizli dünyamız olan yatak odalarındaki yıldız dekoratif unsurlardan biri de yatak başları. Huzurlu uykularınıza şahit, yatakta kitap okuma anlarınızda en büyük destek ve bu odaya en çok anlam kazandıran bu görünmez ayrıntı, yatak odanızın dekorasyonunda başrol oynuyor. Görsel zenginlik sağladığı kadar, yatağı yatak yapan, modası hiç geçmeyen, her tarz ve zevke uygun yatak başları ünlü tasarımcıların ellerinde hayat buluyor.

  Mesela, Moda Bagno’nun Ivano Redaelli tasarımlı yatak başları günümüz metropol yaşantısına en uygun renkli bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Yatak başı, yatak odanızdaki diğer mobilyaların da seçimi ile doğru orantılı olarak değişir.

  Başka bir deyişle de ne kadar görkemli olursa, odanız da o denli harika görünür. Sade çizgilerin özgün tasarımlarla buluştuğu, rahatlığın konforla birleştiği artistik ambiyansı ile yatak odanıza anlam katacak yatak başlarını tercih etmelisiniz...

  İster aynadan, ister yastıktan, ister kapitoneden, ister kitaplıktan, ister ahşaptan… Güncel ve klasiği buluşturmak ya da engin ferahlık duygusunu yansıtacak başka bir model odanıza anlam katar. Seçim tamamen size kalmış: Country, etnik, retro, vintage, rustik ya da sizin el becerileriniz ile yaratacağınız hayal gücünün muhteşem yansıması...

  Uykularınızda size eşlik edecek, yatak odanızın dekorasyonunda önemli bir mihenk taşı olan yatak başları, yatak odanızdaki diğer tüm dekoratif aksesuar ve mobilyalara da biçim verecektir!

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yatak başınızı seçin Forum Tarih
Taşkömürü yatakları hangi jeolojik zamanda oluştu kısaca Eğitim Bilgileri 18 Şubat 2017
Yatak odasında gece neden çiçek bulunmamalı kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 15 Nisan 2014
Bora duran yatak şarkısı sözleri Yerli şarkı sözleri 12 Ocak 2012
Ülkemizin Demir Madeni Yatakları Haritası Ülkeler Coğrafyası 5 Ocak 2012
Ülkemizin Bakır Madeni Yatakları Haritası Ülkeler Coğrafyası 4 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş