YasaBul 5.4.x Download

'Y-Z' forumunda Siraç tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  YasaBul 5.4.x Download konusu YasaBul 5.4.x Download

  Sürüm : 5.4.x

  Boyut : 179 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 24 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : YasaBul

  Tanıtım:
  Üreticiden: YasaBul SM, SMMM ve YMM'ler için hazırlanmış, meslekle ilgili tüm Kanun ve bu kanunların Yönetmelik, Tebliğ, Genelge ve Sirküleri ayrıca Danıştay Kararları ve Özelgeleri içeren bir programdır.

  Tüm Danıştay Kararları, Özelgeler, Tebliğler, BKK ve Sirküler ilgili kanun maddesiyle ilişkilendirilmiş, bu sayede bir madde üzerindeyken bir tuşla ilgili Tebliğ ya da Danıştay Kararına ulaşılabilmesi sağlanmıştır.

  YasaBUL 5.x sürümünde 4 arama motoru bulunmaktadır. Madde adından veya özetlerden hızlı arama ya da tüm metinler içerisinde bir kelime arama yaparak bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

  Programın tasarımında kolay kullanım ve sadelik ön planda tutulmuştur. Kullanıcıların pencereler içinde kaybolmasını engelleyecek şekilde hazırlanmıştır. Windows kullanıcıların alışık olduğu, her şeyin tek ekranda olduğu bir menu ortaya çıkarılmıştır.

  Güncelleme :

  Mevzuat değişiklikleri aynı gün, Yönetmelik ya da Tebliğ yayımlandıktan yarım saat sonra programa eklenmektedir. Bir Kanun ya da tebliğ daha tasarı(taslak) halindeyken kullanıcılara gönderilmekte, böylece daha yayımlanmadan kullanıcıların bilgi sahibi olması sağlanmaktadır. Tüm güncellemeler tek tuşla internet üzerinden herhangi bir saatte yapılabilir. Günlük güncellemelerin süresi bir dakikayı geçmez.

  Yeni Eklenen Özellikler :


  YasaBul’a daha esnek bir yapı kazandırıldı ve flash disk ile taşınabilme özelliği eklendi, eğer şu an bilgisayarınızda bu sürüme sahipseniz, USB abonesi olarak, istediğiniz her bilgisayarda YasaBul’u kullanmaya devam edebilirsiniz.
  YasaBul Server programına da aynı özellik eklendi.
  Ayrıntılı arama ve neler güncel bölümüne daha iyi sonuç alabilmek için daha fazla özellik eklendi.
  Esas dosya görüntüleyiciye yatay olarak, ilgililer tıklandığında çıkan ikinci dosya görüntüleyiciye hem yatay hem de dikey olarak tekrar boyutlandırabilme özelliği eklendi.
  Sık kullanılanlarda karşılaşılan hatalar düzeltildi.
  İngilizce tarih biçimi ile ilgili hatalar giderildi.
  Güncelleme açıldığında YasaBul ve Yasabul Server'in otomatik olarak kapanması sağlandı, bunun sonucunda bazı veritabanı güncellemerinde çıkan sorunlar giderilmiş oldu.
  Google gibi hızlı ve google tarzında arama yapabilen YasaBul Mevzuat İnternet Programı YasaBul’un içerisine eklendi ve dosyaların YasaBul içerisinden görüntülenmesi sağlandı.
  Ve daha birçok küçük hata giderildi ve yeni özellikler eklendi.

  [​IMG]

  YasaBul 5.4.x
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - YasaBul Download Forum Tarih
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011
GMER Rootkit Algılama ve Temizleme Programı İndir Download Güvenlik Programları 6 Mayıs 2011
R-Studio Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı İndir Download Q-R 6 Mayıs 2011
InstantStorm Ücretsiz Ekran Koryucu Yapma Programı İndir Download I-J 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş