Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu Turgutlu Manisa

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu Turgutlu Manisa konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Turgutlu Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu - Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu Hakkında - Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu Tanıtımı - Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu Erişim Bilgileri - Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu Resimleri
  [​IMG]  Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu Manisa Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: MANİSA / TURGUTLU
  Adı: YARBAY FEVZİ ELAGÖZ ANAOKULU
  Adresi: ERGENEKON MH.FATİH CADDESİNO:7

  Telefon Numarası: 2363146713
  Faks Numarası: 2363146713

  Tarihçe

  Okulumuz 16 Eylül 2004 tarihinde, ilçemizin tek ve resmi Bağımsız Anaokulu olarak Eğitim Öğretime başlamıştır. Binamız Bayındırlık ve İskan Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu “Yıldız Proje” olarak adlandırılan bina projesi çerçevesinde, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılmıştır.
  Okulumuz 2004-2005 Eğitim-Öğretim yılında faaliyete geçmiştir. Okul Müdürü Keziban SEZGİ; Anasınıf Öğretmenleri Figen ERGEN, Fatma Kartal ŞEKER, Sibel AĞAR kadrolu; Mehtap OKAY, Öznur KUMSER sözleşmeli ile yardımcı hizmetlerde Sümeyye KIVRAK, Esra SEVİM okul personelini oluşturmaktadır.
  Toplam 1300 m² lik bir araziye sahip olan okulumuz, bina olarak 529 m² lik bir alan kaplamaktadır. 771 m² lik bahçe içerisinde oyun parkı, çim alan, kum havuzu bulunmaktadır.
  Okulumuzun adı Turgutlu Anaokulu iken 01/08/2006 tarihinde Valilik oluru ile Yarbay Fevzi Elagöz Anaokulu olarak değiştirilmiştir.
  Dört derslikli olan okulumuzda faaliyet odası, müdür odası, müdür yardımcısı odası,mutfak,çok amaçlı salon (yemekhane), 4-6 yaş grubuna göre düzenlenmiş öğrenci tuvaletleri, personel tuvaleti, kalorifer dairesi bulunmaktadır. Okulumuzun ısınması kömür ile çalışan kalorifer ile sağlanmaktadır.
  Okulumuzun mevcudu 120 öğrenci olup 6 yaş grubunda tam gün eğitim uygulaması yapılmaktadır. Dört oyun odası olan okulumuzda, üç sınıfımız 6 yaş grubu, iki sınıfımız 4-5 yaş grubu olarak eğitim vermektedir. Tüm sınıflarımızda Okul Öncesi Eğitim seti, evcilik köşeleri, kukla köşesi, fen ve doğa köşesi, sınıf kitaplıkları ve muhtelif oyuncakların yanı sıra televizyon, Dvd ve Vcd bulunmaktadır.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  http://yarbayfevzielagozanaokulu.meb.k12.tr/
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yarbay Fevzi Elagöz Forum Tarih
Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 1 Mart 2012
Yeni Bağarası Şh.Yarbay Mesut Kuru İlköğretim Okulu Foça İzmir Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 19 Ekim 2010
Hurma Yarbay Pınar İlköğretim Okulu Merkez Antalya Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 16 Ekim 2010
Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Balıkesir Balıkesir Tanıtımı 15 Haziran 2012
Kurtuluş Fevzi Lütfü Karaosmanoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Salihli Manisa Manisa Tanıtımı 16 Nisan 2012

Bu Sayfayı Paylaş