Yaprak Dökümü 142.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 15 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yaprak Dökümü 142.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ev sahibinin, Tekin Ailesi’ni yıldırmak için izlediği yöntemler sinirlerin gerilmesine neden oluyor.

  Leyla, baba evine sahip olmanın buruk sevincini yaşarken, doğup büyüdüğü köşkü Oğuz’un satın aldığını öğrenen Ali Rıza Bey ise derin bir yara daha almıştır. Ev sahiplerinin Tekin Ailesi’ni yıldırmak için izlediği yöntemler sinirlerin gerilmesine neden olur. Oturdukları evde hiç huzur kalmadığını söyleyen Hayriye Hanım, Ali Rıza Bey’in bütün itirazlarına rağmen, yeni bir ev bulana kadar Necla’nın evinde kalmaya karar verir. Ali Sarper’le yakınlaştığını hisseden Necla suçluluk duygusuyla İstanbul’a dönerken, hem Ali Sarper’den hem de kendi duygularından kaçmaktadır.


  Ancak Ali Sarper’in kararlı ve ısrarlı tutumu karşısında direnci kırılmaya başlar. Tattığı yenilgilerle hırsı daha da bilenen Ferhunde; hayatını düzene koymak ve intikamını almak için harekete geçer. Şevket, Necla’nın yardımıyla keskin bir virajı daha atlatırken, hiç beklemediği bir teklifle karşı karşıya kalır. Şevket zorlu bir dönemeçte, büyük bir ikilem yaşamaktadır.

  Oğuz’un sürpriziyle gerçekleşmesi imkansız tatlı hayallere dalan Leyla, hayatındaki sorunları kısa bir süreliğine unutur. Fikret ile Tahsin arasındaki gerginlik şüpheler eşliğinde büyümeye devam etmekte, Fikret artık çok yorulduğunu hissetmektedir. Yaşananların yükü altında giderek gücünü kaybettiğini düşünen Ali Rıza Bey, kırgınlıklarıyla baş başa, artık kendini olayların akışına bırakmaya karar verirken, yaklaşmakta olan yeni bir fırtınanın kokusunu alır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yaprak Dökümü Bölüm Forum Tarih
Yaprak Dökümü Dizisi 173.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 21 Aralık 2010
Yaprak Dökümü Dizisi 171.Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 6 Aralık 2010
Yaprak Dökümü Dizisi 168.Bölüm Fragmanı Diğer Yerli Diziler 7 Kasım 2010
Yaprak Dökümü Dizisi 167.Bölüm Fragmanı Diğer Yerli Diziler 31 Ekim 2010
Yaprak Dökümü Dizisi 166.Bölüm Fragmanı Diğer Yerli Diziler 25 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş