Yakala Chet Kitap Özeti - Spencer Quinn

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 10 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Yakala Chet Kitap Özeti - Spencer Quinn konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yakala Chet Kitap Özet - Spencer Quinn Kitapları - Yakala Chet Kitap Tanıtım - Yakala Chet Kitap Fiyatı - Yakala Chet Ön Okuma  Kitap Özet

  Chet ve Bernie bu ilk maceralarında, kaçırılıp kaçırılmadığı belli olmayan ama sevimsiz kişilerle bağlantısı kesin olan Madison isminde bir genç kızın kayboluşunu araştırıyorlar.

  İyi huylu, yetenekli bir öğrenci olan Madison, okuldan sonra eve gelmez ve annesi meraktan deliye döner. Bernie bu davayı hemen kabul eder -- Chet'in ne olduğu hakkında pek fikrinin olmadığı nakit akışı sorunu nedeniyle -- ama Madison kendiliğinden ortaya çıkar. Ancak genç kız aynı hafta içerisinde ikinci kez kaybolduğunda, Bernie ve Chet her şeyi riske atarak tam bir araştırmaya girerler.

  İpucu arayışları Chet'in oldukça eğitimli burnu sayesinde, onları çölden, motorcu barlarına ve diğer pek çok egzotik yere götürecektir.

  Hem Chet'in hem de Bernie'nin kendine has özel yetenekleri, bu arayışta her ikisini de büyük bir tehlikeye atacaktır. Köpeklere has davranışları, içten ve kurnaz anlatımıyla Chet, sevgi dolu ve zaman zaman da yaramazlık yapmaya meyillidir. Kendinden fazlaca hoşlanmak gibi oldukça insani bir kusuru olan Chet, anlamakta zorlandığı şeyler yüzünden -- boşanma, velayet anlaşmazlığı ve diğer tuhaf insani endişeler -- Bernie'nin ilgisinin dağıldığını fark etse de ona yoğun bir bağlılık duyar.

  Spencer Quinn iki dili çok iyi biliyor; gerilim ve köpekler. Bazen komik, bazen acıklı ve zaman zaman da korkunç. Kitaptaki en iyi şey, yaşama sevinciyle dolu K9 köpeği olan Chet. O harika bir karakter, çünkü köpeklerde sevdiğimiz her şeyin bir özeti; yaşama olan tutkuları ve bize olan sevgileri. Sizlere açık yüreklilikle en yakın kitapçıya gitmenizi ve eşi benzeri olmayan bu romanı almanızı öneriyorum.

  Stephen King


  [​IMG]

  Yakala Chet
  Spencer Quinn
  Epsilon Yayınevi
  Fiyatı : 20,00 TL
  Mayıs 2011
  352 sayfa
  ISBN: 9789944824132
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yakala Chet Kitap Forum Tarih
Sigara İçen Bir İnsanın Akciğer Kanserine Yakalanma Olasılığı Nedir Genel Sağlık 29 Ocak 2014
Rüyada Güvercin Yakalamak Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 5 Nisan 2012
Akbulut Yakalar İlköğretim Okulu Bilgileri Alaçam Samsun Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 28 Ocak 2012
Cüzzam Hastalığına Kimler Nasıl Yakalanabilir? Cilt Hastalıkları 20 Aralık 2011
Rüyada Balık Yakalamak Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 19 Kasım 2011

Bu Sayfayı Paylaş