Yabancı Cisim Kitap Özeti - Robin Cook

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 17 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Yabancı Cisim Kitap Özeti - Robin Cook konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yabancı Cisim Kitap Özet - Robin Cook Kitapları - Yabancı Cisim Kitap Tanıtım - Yabancı Cisim Kitap Fiyatı  Kitap Özet

  “Cook’un bu son derece heyecanlı yeni romanı, ilk dönem romanlarının tazeliğini koruduğu gibi, onların yarattığı etkiye benzer bir etki yaratıyor. Cook’un yarattığı ve popüler hale gelmesini sağladığı özenle yazılmış bu tıbbi gerilim romanının yan karakterleri de oldukça gerçekçi ve akılda kalıcı.”-San Francisco Chronicle
  Tıbbi gerilim romanları ustası Robin Cook’un bu tüyler ürpertici yeni romanının kahramanı, yabancı bir ülkenin hastanelerinde yaşanan, nedeni anlaşılamamış bir dizi ölümü araştıran idealist bir üniversite öğrencisidir.
  Los Angeles Üniversitesi dördüncü sınıf öğrencisi Jennifer Hernandez’in dünyası televizyon haberlerinde anneannesinin Yeni Delhi Kraliçe Victoria Hastanesi’nde geçirdiği ameliyat sonrası öldüğünü duyduğunda alt üst olur.
  Duyduğu haberle yıkılan ve anneannesinin ölümüne dair bir cevap bulmak için çırpınan Jennifer, derhal üniversiteden ayrılıp Hindistan’a gider. Burada yetkililerle başlarda anlayışlı bir havada geçen görüşmeleri, Jennifer’ın daha fazla bilgi toplamaya çalışmasıyla nahoş bir havaya bürünür. Nedeni anlaşılmayan ölümlerin sayısının artması ve Hintli hastane yetkililerin cesetleri aceleyle yakmak istemeleri üzerine Jennifer, akıl hocası olan ve Maria’yı da çok seven New York şehri tıp müfettişi Dr. Laurie Montgomery ile temasa geçer.
  Kocası Dr. Jack Stapleton’la birlikte genç kadının yardımına koşan Laurie, karşısında hataya tolerans göstermeyen, oldukça gelişmiş bir tıp tesisi bulacaktır. Bu arada ölü sayısı arttıkça, ortaya atılan sorular da artacak, bu durum Laurie ve Jennifer’ı dünya çapında, çok katmanlı ve uğursuz bir gizli ittifaka kadar götürecektir.  [​IMG]

  Yabancı Cisim
  Robin Cook
  Yazar:Robin Cook

  Sayfa Sayısı: 446
  Dili: Türkçe
  Yayınevi: İnkılap Kitapevi
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yabancı Cisim Kitap Forum Tarih
Çocuklarda Yabancı Cisim Yutma Çocuk Sağlığı ve Bakımı 10 Mart 2011
Göz, Kulak, Burun, Boğazda Yabancı Cisim Kaçması. Genel Sağlık 4 Mart 2009
Göz,kulak,burun,boğazda yabancı cisim Genel Sağlık 4 Aralık 2008
Yabancı matematikçiler ve matematiğe kazandırdıkları hakkında kısa bilgi Eğitim Bilgileri 4 Mayıs 2014
Dilimizi Yabancı Dillerin Etkisinden Korumak İçin Ne Yapabiliriz Eğitim Bilgileri 31 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş