Yaşlanmaktan korunmanın yolları

'Güzellik & Bakım' forumunda Dine tarafından 9 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Yaşlanmaktan korunmanın yolları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  Avon zamanı tersine çeviren yenilikçi markası ANEW tanıtımı ile zamanı tersine çeviren kadınları kutladı.

  Avon, uzun bir araştırma ve geliştirme süreci sonucu oluşturduğu devrim niteliğindeki yenilikçi ANEW markasını çok özel bir kutlama ile tanıttı. Uzm. Dr. Ender Saraç'ın cildi destekleyen sağlıklı anti-aging menüsü ve önerileri eşliğinde gerçekleştirilen tanıtımda, Avon'un cilt ve yaşlanma karşıtı bakım kategorisindeki ürünlerinin yanı sıra Online Cilt Bakım Rehberi' gibi Avon dünyasına ait pek çok yenilikleri paylaşıldı.

  Sağlıklı yaşam danışmanı Uzm. Dr. Ender Saraç'ın, bu tanıtım için özel olarak hazırladığı cildi destekleyen sağlıklı Yaşlanma Karşıtı Menüsü ve çok değerli önerilerini aktardığı kutlamaya, Avon Türkiye Genel Müdürü Ron Griffiths'in yanı sıra Avon'un üst düzey yöneticileri ve Ahu Baysal, Ayfer Toprak, Aylin Livaneli, Ece Vahapoğlu, Ezra - Tuğba Çetin, Işıl Sarraf, Sinem Bayer, Siran Ertan ve Tuğçe Tatari gibi cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı. Türk kadınlarının cilt bakımı konusunda bilinç düzeyini artırmak üzere en son web teknolojilerinden yararlanarak tasarlanan, farklı yaşlara, cilt tiplerine ve cilt sorunlarına özel çözümler sunan Avon Online Cilt Bakım Rehberi tanıtıldı. Toplantının sonunda, "zamanı tersine çevirmeyi başarmış kadınların güzellikleri" birlikte kutlandı.

  2010, NEW Yılı' olacak, cilt bakım kategorisinde sürprizler devam edecek

  Avon Türkiye Pazarlama ve Satış Hizmetleri Direktörü Jinet Kohen: "Avon Türkiye olarak, 2010 yılını ANEW YILI olarak belirledik. Hedefimiz, 2010 yılında her yaş ve her probleme çözüm sağlayan geniş ürün yelpazemizle Türk kadınlarına daha sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde kavuşmanın mümkün olduğunu göstermek. Bu hedefimiz doğrultusunda, yaşlanma karşıtı cilt bakım kategorisinde erişilebilir fiyata yüksek kaliteli ürünlerden oluşan ANEW Serimiz'in ön planda olacağı bir yıl geçireceğiz. Online Cilt Bakım Rehberi'nde olduğu gibi en son teknolojik gelişmeleri yansıtan, cilt bakımı konusunda bilinç düzeyinin artmasına katkıda bulunacak yepyeni uygulamalarımız olacak" dedi.

  Türk kadınları, kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla Avon'da bulabilir

  Kutlama için son derece sağlıklı ve cildi destekleyen bir özel menü hazırlayan Uzm. Dr. Ender Saraç, yemek öncesi katılımcılara cilt bakımı ve sağlığı ile ilgili önemli bilgiler de verdi. Artık bebek yüz döneminin sona erdiğini, güzelliğin sadece görünümden ibaret olmadığını, zihin ve ruh güzelliği ile bütünlenen bir kavram olduğunu vurgulayan Uzm. Dr. Ender Saraç, sözlerini şöyle sürdürdü: "Günümüzde artık herkes, biraz kendisinin dermatologu, estetisyeni, güzellik uzmanı olmalı. Kendi cildi ve güzelliği için önce kendisi çaba göstermeli. Burada, iyi ürün seçimi çok önemli. Ucuza kaçmamak lazım. Özellikle Uzakdoğu'dan gelen ürünlerde birtakım sıkıntılar yaşanıyor. ABD veya Batı Avrupa ülkelerinin gelişmiş teknolojisi ile üretilmiş ürünleri tavsiye ederim. Ürünün tazeliğini koruması için iyi ambalajlanmış olmasına dikkat etmek gerekiyor. Işık geçirmemesi, hava almaması çok önemli. AB standartlarına uyan sertifikasyonlara sahip olması gerekiyor. Avon ürünleri de tüm bu kriterlere uyan oldukça dinamik ürünler. Avon ürünlerinin, ciddi bir AR&GE ve teknoloji yatırımının sonucu geliştirildiği belli oluyor. Ayrıca Avon, Türk toplumunun bu kalitede son derece ulaşılabilir fiyatlara sahip olacağı çok geniş bir ürün yelpazesine sahip."

  "Zerdeçal, cilt için en iyi detoks baharatı"

  Doğru ve bilinçli kullanıldığı zaman doğanın bize sunduğu pek çok şifalı armağan olduğunu belirten Uzm. Dr. Ender Saraç: "Sabah ve akşam, cildin kaybettiklerini cilde geri vermek lazım. Mesela zerdeçal, cilt için en iyi detoks baharatıdır. Az yağlı ya da yağsız süt ve süt ürünlerinin de cilt üzerinde son derece önemli faydaları bulunur. Bu yüzden yediğimiz içtiğimiz çok önemli. Doğru ve sağlıklı beslenme ile birlikte doğru cilt bakımı ve ürün kullanımı ile çok güzel bir cilde kavuşabiliriz. Avon'da hoşuma giden bir diğer yan ise gece ve gündüze özel krem serileri üretmesinin yanı sıra göz altı, göz üstü ve kaz ayağı bölgesine özel ayrı ürünler geliştirmesi. Bu da Avon'un uzun süren araştırmalarının başka bir kanıtı. Çünkü cildimizin her bölgesinin, farklı zaman dilimlerinde farklı ihtiyaçları bulunuyor. Bu ihtiyaçların, doğru ürünlerle, zamanında karşılanması da çok önem kazanıyor" diye konuştu.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yaşlanmaktan korunmanın yolları Forum Tarih
Zararlı alışkanlıklardan korunmanın yolları kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 19 Mayıs 2014
Kalp ve damar hastalıklarından korunmanın yolları maddeler halinde Genel Sağlık 12 Nisan 2014
Hastalıktan korunmanın yolları madde madde Genel Sağlık 21 Şubat 2013
Deprem Ve Yangından Korunmanın Yolları Nelerdir? Seviyeli-Ciddi Konular 6 Ocak 2013
Yangından Korunmanın Yolları Nelerdir Kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 6 Ocak 2013

Bu Sayfayı Paylaş