Yıldızlar dev maç sever

'Trabzonspor' forumunda YıLMaZ tarafından 8 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Yıldızlar dev maç sever konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Yıldızlar dev maç sever


  [SIZE=+0][/SIZE]Trabzonspor'da tüm futbolcular, 'patlama' yapmak için Galatasaray sınavını bekliyor. Yönetimin de bu kritik maç öncesinde seferberlik ilan edip, takıma moral vereceği öğrenildi.
  [​IMG]
  Trabzonspor, günler öncesinden Galatasaray maçının havasına girmeye başladı... Son dönemde inişli-çıkışlı bir form grafiği olan Bordo-Mavililer’de özellikle bu sezon beklentilerin uzağında futbolcular için İstanbul’daki sınav hayati değer taşıyor. Gökhan Ünal, Yattara ve Selçuk başta olmak üzere takımın yıldızları Galatasaray’a karşı ‘patlama’ yapmakta kararlı. Antrenmanlarda son derece hırslı ve motive bir görüntü çizen Trabzonsporlu futbolcuların durumu teknik heyeti bir hayli sevindiriyor. Galatasaray karşılaşmasını bir dönüm noktası olarak gören Karadeniz temsilcisinde yönetim de boş durmuyor. Milli maça gidecek olan Başka Sadri Şener ve kurmayları, dönüşte soluğu Trabzon’da alacak.
  Ekstra prim gündemde
  Takıma destek için elinden geleni yapacak olan yöneticilerin ekstra prim için de aralarında konuştuğu ve bu konuda teknik heyet ile sportif direktör Ünal Karaman’dan fikir alacağı bildirildi. Bu arada taraftar gruplarının da Trabzonspor’a moral için tesisleri ziyaret edeceğinin altı çizildi.

  Kaynak:Fanatik Gazetesi
   

Bu Sayfayı Paylaş