Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Merkez Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 8 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Merkez Antalya konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Hakkında - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Bilgileri


  OKULUMUZUN KONUMU

  Okulumuz Akdeniz Bölgesinin turizm başkenti olan Antalya ilindedir.Antalya ili Kepez belediyesi sınırları içerisinde bulunup Şafak Mahallesinde Antalya şehir merkezinin kuzey batısındadır. Doğusunda Ahatlı , kuzeyinde Akdeniz sanayi sitesi , batısında Duraliler , güneyinde Çakırlar yolu bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ilimizin her yerinden çok rahat ulaşılabilmektedir.  OKULUMUZUN TARİHÇESİ

  Okulumuz Yıldırım Bayezid İlköğretim Okulunun açılışı 19 Eylül 1994’ te olmuştur. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yaptırılan okul hizmete açıldı . 8 yıllık kesintisiz eğitim yasası doğrultusunda 1997 yılından itibaren ilköğretim okulu olarak hizmete devam etmektedir.


  Adını Osmanlı Padişahlarından Yıldırım Bayezid (1360 - 1403)’den almıştır.
  Bina,1 müdür odası, 1 adet müdür yardımcısı odası,2 öğretmenler odası, 15 derslik, fen laboratuarı, teknoloji ve tasarım atölyesi, kütüphane, rehberlik servisi,1 Bilgisayar,ana sınıfı, Teknoloji sınıfı ve bahçede okul kantininden oluşmaktadır. Klima ve soba ile ısıtılmaktadır.

  Okulumuz eğitim öğretim faaliyetleri dışında sosyal ve kültürel alanlarda da faaliyetlerde bulunmakta olup, bir çok başarı kazanmıştır.

  Sportif ve sosyal etkinliklerde ise bir çok yarışma ve organizasyonlarda kupaları ve başarı belgeleri mevcuttur.Alınan belgeler okulumuzun şeref köşesinde sergilenmektedir.

  Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ

  Adı: YILDIRIM BEYAZIT İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: ŞAFAK MAH.4257 SOK.

  Telefon Numarası: 2422274383

  Faks Numarası: 2422278995

  E-mail Adresi:Bilgi Yok

  Web Adresi:
  Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu


  [​IMG]  [​IMG]


  Kaynak : webrehberi.biz -
  www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Forum Tarih
Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Bilgileri Alaşehir Manisa Manisa Tanıtımı 5 Şubat 2012
Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli Kocaeli Tanıtımı 5 Ocak 2012
Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Bilgileri Tavşanlı Kütahya Kütahya Tanıtımı 25 Aralık 2011
Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya Kütahya Tanıtımı 18 Ekim 2011
Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Bilgileri Çubuk Ankara Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 25 Ağustos 2011

Bu Sayfayı Paylaş