"Yıldırım'ı onursal başkan yapalım"

'Fenerbahçe' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 2 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. "Yıldırım'ı onursal başkan yapalım" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Fenerbahçe'de bu ay içinde yapılacak olağan seçimli genel kurul için başkan adaylığını daha önce açıklaya Kemal Açıkgöz, mevcut başkan Aziz Yıldırım´a aday olmaması yönündeki çağrısını yeniledi.
  [​IMG]

  Açıkgöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Kulübü’nün yeni bir yönetime ihtiyacı olduğunu savunarak, "Aziz Yıldırım’a son çağrım Aday olmasın, onursal başkan yapalım Aday olacaksa eğer Fenerbahçe’nin sorunlarını konuşmak için kendisini FB TV’de canlı yayına davet ediyorum" diye konuştu.

  Fenerbahçe camiasının önde gelen isimlerinden Şadan Kalkavan, Mehmet Ali Aydınlar, Ali Dinçkök, Hakan Bilal Kutlualp, Ferit Şahenk ve Ali Koç’a da çağrıda bulunan Açıkgöz, "Bu değerli isimlerle biraraya gelerek, Fenerbahçe’ye eşbaşkanlık sistemiyle hizmet edelim" dedi.

  Fenerbahçe’ye büyük gelirler getirecek projelerinin olduğunu dile getiren Kemal Açıkgöz, "Bir yıldır danışmanlarımla hazırladığım çok önemli projelerim var Bu projeleri 3 yıl içinde bitirip, yönetimden ayrılacağım 3 yıl içinde büyük hizmetler verebilirim Tecrübelerim var 7 yıl kulüp başkanlığı yaptım Çok iyi danışmanlarım var" ifadelerini kullandı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yıldırım'ı onursal başkan Forum Tarih
Aziz Yıldırım'ı mı ima etti? Galatasaray 7 Aralık 2009
Kızılayın Onursal Başkanı Kimdir Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 27 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş