Yüz Masajı

'Güzellik & Bakım' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 10 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Yüz Masajı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Anti - Aging Yüz Masajı


  Sevgili Bayanlar, yıllar geçtikçe doğal yıpranma süreci ile birlikte gerek cildimizde , gerek vücudumuzda bazı değişim ve deformasyonlar oluşmaktadır.

  Özellikle menapoz dönemi ile birlikte yaşanan hormonal değişimlere bağlı olarak yüzümüzde beliren çizgiler ve sarkmalar, bacaklarımızda oluşan selülit ve deformasyon, belimizin kalınlaşması, bir türlü eritemediğimiz göbeğimiz elbette ki zaman zaman hepimizin eski resimlerimize bakıp derin bir "ahh!" çekmesine ve paniğe kapılmasına neden olmaktadır.

  Şunu bilmeliyiz ki; doğanın kuralı gereği bu yıpranma süreci son derece doğal ve kaçınılmaz bir oluşumdur. Bizler bu dönemi en iyi şekilde geçirmek için üzülmek yada paniğe kapılmak yerine tüm bu değişimleri yaşanmış yılların gerçek kanıtı olarak görebilmeyi öğrenmeli, hayatta ve sağlıklı olduğumuz için şükretmeliyiz.

  Ancak bu demek değildir ki kendimizi kapıp koyuverelim. Amacımız yaşımız ilerliyor olsa da bilim ve teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak , sağlıklı bir şekilde ,kaş yapalım derken göz çıkarmadan , yaşlanma etkilerini sıfırlayamasak da olabildiğince aza indirmek yada yıpranma oluşum sürecini yavaşlatmak olmalıdır.

  Unutmayın ki doğru beslenmek, düzenli egzersiz yapmak, sağlık kontrollerimizi aksatmadan yaptırmak, belirli aralıklarla cilt ve vücut bakımı yaptırmak size bu konuda çok yardımcı olacaktır.

  Buradan yola çıkarak sizleri Anti - Aging yüz masajı hakkında bilgilendirmek isterim.

  Anti - aging yüz masajı zamanla yüzümüzde oluşacak kırışıklı, çizgilenme, sarkma, çöküntü ve lekelenme gibi yaşlanma belirtilerini en aza indirgemeyi ve oluşum süreçlerini olabildiğince yavaşlatmayı hedefleyen bir bakımdır.

  Lavinia'da anti - aging yüz masajı konusunda uzman ve deneyimli kişiler tarafından cilt yapısı ve kişinin cilt yapısı gözönünde bulundurularak 1 - 5 yada 10 seanslık kürler şeklinde uygulanmaktadır ve seans süresi 30 dakikadır.

  Hücre yenilenmesini,
  Dolaşımın hızlanmasını,
  Kolajen ve elastin dokusunun güçlenmesini,
  Cildin sıkılaşmasını ve yüz ovalinin ortaya çıkmasını

  Yoğun nem depo edici özelliği ile cilde canlı, parlak diri bir görünüm kazanmasını sağlayan anti - aging yüz masajı A-C-E vitamini, koenzim Q-10, Alfa Hidroksi Asit, Hyoluronik Asit, Lipozom, bakır, çinko, magnezyum, retinol içeren özel ampul, serum, krem ve yağlar kullanılarak yapılmaktadır.

  Anti - aging ürünler içindeki bakır,magnezyum ve çinko ciltte nem tutma, C vitamini bağ dokusunu sıkılaştırma, E vitamini serbest radikalleri yakalama ve cildin erken yaşlanmasını önleme, koenzim Q 10 anti- oksidan etki sağlama işlevlerini göstermektedirler.

  Uygulanan özel masaj teknikleri ile cilde son derece sağlıklı ve diri bir görünüm sağlayan bu masaj aynı zamanda çok keyifli ve dinlendiricidir.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş