Yüz Şeklinize ve Vücudunuza Uygun Takıları Kullanın

'Değerli Taşlar ve Takılar' forumunda Fatma tarafından 16 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Yüz Şeklinize ve Vücudunuza Uygun Takıları Kullanın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kendinize En Uygun Takıyı Seçin

  Her insan kendine has bir kişiliğe sahiptir ve dış görünümüyle kişiliğini vurgular. Kişiliğimize aykırı bir gelinlik seçtiğimizde ya da takı kullandığımızda kötü ve ters bir görünüme sahip olursunuz. O gece gelinliğiniz ne kadar ilgi toplayacaksa takılarınız da en az o kadar ilgi çekecektir. Bakışları üzerinize çekme sebebiyle takı seçiminde dikkatli olmanız gerekir. Kullanacağınız takının gelinliğinize bir destek olması, uyumlu olması ve özel bir hava katması gerektiğini unutmayın. Şimdi sizin vücut karakterinizle uyum sağlayabilecek takıları önereceğiz.

  Kısa Boyunlu Vücut Karakteri

  Hacimli, dar boyun takı ve zincirlerinden vazgeçmelisiniz. Boynunuzu daha kısaymış gibi gösterir ve hiç estetik olmayan bir görünüme sahip olursunuz. Takılarınızı mümkün olduğunca göğüs üst hizasına yada yakanın yüksek olan kısmına yakın takılmalıdır.

  İnce ve Uzun Boyunlu Vücut Karakteri
  Tüm zincir ve boyun takıları uygundur. İnce ve uzun boyunlu vücud karakterine sahip gelinler şanslılardır. Tabiki beden büyüklükleriyle takıların uyumlu olması gerektiği de göz ardı edilmemelidir.

  Minyon Vücut Karakteri
  Minyon vücuda sahip gelinler iri takılarda kaçmalıdır. İri takılarla sadece boğucu görünürsünüz. Vücud karakterinize uygun olarak küçük ve kibar takılar kullanmalısınız.

  Dolgun Üstlü Vücut Karakteri
  Uzun, iğneli, sarkık, bir kaç halkadan oluşan zincirler ve büyük pandatif takılardan kaçınmalısınız. Bu takılar aşırılığı seven kişilerin tarzıdır. Yarı uzun veya kısa zincirler size en uygun olanlarıdır. Zira bunlar bakışların sadece yüzünüzde toplanmasını sağlayacaktır.

  İri Vücut Karakteri
  İnce zincir ve ufak takılar yeterince dikkat çekmeyeceğinden vazgeçilmelidir. Bedeninize uyum sağlayacak daha iri ve belirgin takılar kullanmalısınız.

  Öne Çıkan Köprücük Kemikli Vücut Karakteri
  İnce zincirler köprücük kemiklerinize ilgiyi çekmenizi sağlayacaktır. Oysa bol takılarla gizleme şansınız vardır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Yüz Şeklinize Vücudunuza Forum Tarih
Yüz Şeklinize Hangi Saç Modeli Daha Çok Yakışır ? Güzellik & Bakım 27 Aralık 2010
Yüz Şeklinize Göre Gelin Saçınızı Seçin - Saç Modeli Seçimi Evlilik Hazırlığı & Gelin Damat Giyimi 3 Kasım 2010
Yüz ŞekLinize Göre Küpe Seçimi Güzellik & Bakım 12 Ocak 2009
Osmanlı hangi yüzyılda toprak kaybetmeye başladı kısaca Tarihi Bilgiler 15 Şubat 2017
15. yüzyılda yaşayan bir kaşif olsaydınız keşif gezisine çıkarken yanınıza ne alırdınız kısaca Sorular ve Cevaplar 8 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş